Praca szuka człowieka. W Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

peż
archiwum
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty w Dziale Rozwoju. Na początek (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia) proponuje wynagrodzenie w wysokości 3300 - 3700 złotych brutto.

BPN-T oczekuje od takiego pracownika
współudziału w procesie inkubacji firm i zasiedlania BPN-T; przygotowywania i świadczenia usług w obszarze doradztwa biznesowego przedsiębiorstwom typu start-up; współudziału w rozwoju oferty usług BPN-T i pozyskiwaniu klientów; poszukiwania możliwości wsparcia zewnętrznego (w tym m.in. funduszy pomocowych Unii Europejskiej) dla realizacji celów statutowych BPN-T; generowania i realizowania projektów, w tym finansowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej, wpisujących się w działalność statutową BPN-T; współudziału w organizowaniu i realizowaniu warsztatów, szkoleń, eventów branżowych skierowanych do przedsiębiorców, studentów, osób planujących rozpoczęcie działalności biznesowej.

Katowicki instytut przejmuje supernowoczesne białostockie laboratorium

Czytaj też: Katowicki instytut przejmuje supernowoczesne białostockie laboratorium

Wymagania stawiane kandydatowi to:
posiadanie obywatelstwa polskiego; wykształcenie wyższe magisterskie; co najmniej 2–letni staż pracy, w tym co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy w projektach związanych z rozwojem przedsiębiorczości; znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 według klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

Czytaj też: Ciekawa oferta pracy w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym

Wśród pożądanych przez przyszłego pracodawcę kompetencji specjalisty na tym stanowisku są z kolei:
doświadczenie w świadczeniu usług doradczych dla przedsiębiorców, bądź zespołów naukowych; znajomość modelu Business Model Canvas; znajomość założeń Design Thinking lub innych metodologii pracy kreatywnej; znajomość założeń UX; zdolności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedażowych; doświadczenie w pełnieniu funkcji project managera; wiedza w zakresie transferu technologii oraz komercjalizacji badań naukowych; znajomość procedur związanych z zakładaniem działalności gospodarczej, spółek prawa handlowego; bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office lub równoważnego; samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i dynamika w działaniu; otwartość na poszukiwanie niestandardowych, nowych rozwiązań; czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia można znaleźć TUTAJ:
Należy je składać do 23 stycznia 2019 r. w siedzibie Białostockiego Parku Naukowo–Technologicznego w Białymstoku, ul. Żurawia 71 pok. 1.29 (I piętro) lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu dokumentów), na adres: Białostocki Park Naukowo–Technologiczny, ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok, z dopiskiem: „1/2019 Specjalista w Dziale Rozwoju”.
Kandydaci spełniający niezbędne wymagania zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie dalszej rekrutacji.

Uwaga: Pierwsza umowa o pracę będzie zawarta w wymiarze 1 etatu na czas określony do sześciu miesięcy z wynagrodzeniem brutto za 1 etat w przedziale 3 300,00 – 3 700,00 zł w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie