MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polska Wystawa Gospodarcza. Siedem firm z województwa podlaskiego zaprezentuje się na Stadionie Narodowym

peż
To już pewne: siedem firm z województwa podlaskiego zaprezentuje się na organizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP Polskiej Wystawie Gospodarczej 2019 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Aż cztery z nich rekomendowała Fundacja Technotalenty, a po jednej trafiło na tę listę z rekomendacji Polskiej Izby Mleka, Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku oraz Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

Rekomendacji do udziału w wystawie mogły udzielać wskazane w regulaminie wystawy instytucje i organizacje.

Z naszego regionu aż cztery firmy zarekomendowane przez Fundację Technotalenty zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie. Są to:
1. AC S.A. – która zaprezentuje „Kompletny system instalacji gazowej LPG i CNG do silników benzynowych i diesla”;
2. SaMASZ sp. z o.o. - zaprezentuje „Kosiarkę dyskową KDD";
3. Unibep S.A. - pokaże „Wielorodzinne budynki modułowe UNIHOUSE”;
4. Witraż sp. z o.o. sp. k. – która przedstawi „Okna skrzynkowe”.

Z rekomendacji Polskiej Izby Mleka po raz kolejny w PWG 2019 uczestniczyć będzie Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita.
Dzięki rekomendacji Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku w wystawie weźmie udział firma ChM sp. z o.o., która przedstawi „Implanty do osteosyntezy kości”.
Z kolei z rekomendacji Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w PWG uczestniczyć będzie po raz drugi białostocki Elastic Cloud Solutions sp. z o.o. - zaprezentuje „Aplikację komunikacji wewnętrznej Workai”.

Polska Wystawa Gospodarcza to przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.
Wystawa zaplanowana została w cyklu dwuetapowym. Pierwsze wydarzenie – będące zapowiedzią głównej odsłony – miało miejsce w 2018 roku na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ekspozycja składała się z pawilonu wystawowego oraz wystawy plenerowej. Zaprezentowano na niej między innymi 25 wybranych polskich firm, które od ponad 100 lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski.

Tegoroczna, główna odsłona wystawy, odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W specjalnie zaprojektowanych pawilonach wystawowych zaprezentowany zostanie dorobek najlepszych polskich firm wyłonionych przez kapitułę. Łącznie do udziału w tegorocznej Polskiej Wystawie Gospodarczej zostało zaproszonych 91 przedsiębiorstw z całego kraju,

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny