Polska - Portugalia 2:3 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] Wynik, skrót meczu i gole [11.10.2018]

(mac)
Polska - Portugalia 2:3 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] Wynik, skrót meczu i gole [11.10.2018]
Polska - Portugalia 2:3 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] Wynik, skrót meczu i gole [11.10.2018] Archiwum
Liga Narodów 2018: Mecz Polska - Portugalia zakończony wynikiem 2:3. Zobacz wszystkie bramki w internecie na Youtube i Twitterze. Skrót meczu i gole dostępne online.

Mecz Polska - Portugalia ONLINE

Polska - Portugalia 2:3 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] Skrót meczu i gole [11.10.2018]

W drugim meczu Ligi Narodów, fazie grupowej, Polska przegrała z reprezentacją Portugalii 2:3. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Krzysztof Piątek oraz Jakub Błaszczykowski. Zobacz skrót meczu i wszystkie gole meczu Polska - Portugalia z 11 października w internecie.

Polska - Portugalia 2:3 Wszystkie bramki, skrót meczu, wynik [Youtube, Twitter] 11.10.2018

Reprezentacja Polski bardzo dobrze weszła w spotkanie z Portugalią. Przez pierwsze 20 minut była wyraźnie lepszą drużyną, a goście w Chorzowie popełniali dużo błędów, dających biało-czerwonym okazję do ataku na bramkę Ruiego Patricio. Pierwszy gol padł po rzucie rożnym, a głową strzelił niezawodny ostatnio Krzysztof Piątek.

Portugalczycy szybko wyrównali na 1:1. Potem samobójczego gola na 2:1 wbił Kamil Glik, próbując desperacko zatrzymać portugalskiego napastnika, który niemal wchodził z piłką do polskiej bramki. W drugiej połowie spotkania Andre Silva strzelił na 3:1. Nadzieje na remis dał Polakom Jakub Błaszczykowski, pięknym strzałem z daleka pokonując portugalskiego golkipera.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść gości, którzy pozostają liderami grupy.

Boniek: Cristiano Ronaldo jest fantastycznym piłkarzem, ale głowy do tego, żeby grać z Polską w Chorzowie, raczej nie ma. Portugalia zdobyła bez niego mistrzostwo Europy

Wideo

Dodaj ogłoszenie