(adek)
Polska - Litwa 4:0 BRAMKI YOUTUBE 12.06.2018 Skrót meczu, wynik, wszystkie bramki, gole, faule na CDA, TWITTER, ZALUKAJ (zdjęcia, wideo) Sylwia Dąbrowa
Polska - Litwa 3:0 BRAMKI YOUTUBE 12.06.2018 Skrót meczu, wynik, wszystkie bramki, gole, faule na CDA, ZALUKAJ (zdjęcia, wideo)

Mecz Polska - Litwa 4:0 bramki YOUTUBE 12.06.2018 WYNIK, GOLE, SKRÓT MECZU, KOMENTARZ

Polska - Litwa 4:0 BRAMKI YOUTUBE SKRÓT MECZU 12.06.2018. Efektowne zwycięstwo przed wyjazdem na mundial (zdjęcia, wideo)

Mecz Polska - Litwa rozpoczął się sensacją. Już w trzeciej minucie Darvydas Sernas strzelił bramkę Polakom. Na szczęście gol nie został uznany. Sędzia stwierdził, że Litwin znajdował się na spalonym.

Ta akcja obudziła Polaków, którzy przejęli inicjatywę na Stadionie Narodowym. Pierwszą groźną akcję w wykonaniu Polaków mogliśmy oglądać już w dziesiątej minucie, gdy Kownacki zagrał do Rybusa. Temu jednak zabrakło precyzji, aby wrzucić piłkę na głowę Lewandowskiemu.

Polska - Litwa na żywo 12.06.2018. Gdzie oglądać LIVE STREAM ONLINE za darmo. Mecz towarzyski Polska - Litwa w TV i Internecie (zdjęcia)

Polska - Litwa 4:0 BRAMKI YOUTUBE SKRÓT MECZU 12.06.2018. Ef...

Mecz Polska - Litwa 12.06.2018 wynik, wszystkie bramki, gole na YouTube

I już po dziewięciu minutach od tej akcji Polacy objęli prowadzenie. Po podaniu Góralskiego, Kownacki wyczekał z dośrodkowaniem i posłał posłał piłkę do Rybusa, który zamiast strzelać odegrał do Lewandowskiego. Kapitan polskiej reprezentacji przymierzył i pokonał litewskiego bramkarza.

Polska - Litwa wynik 12.06.2018 wszystkie bramki, gole na YouTube, CDA.pl, Zalukaj

Kolejną bramkę dla Polski Robert Lewandowski zdobył w 33. minucie meczu. Strzelał z dwudziestu metrów wykonując rzut wolny. Piłka uderzyła w poprzeczkę, odbiła się za linią bramki i wyskoczyła z powrotem na pole karne. Sędzia uznał gola dopiero po pewnym czasie. Polacy prowadzili już 2:0

Mecz Polska - Litwa 4:0 skrót meczu youtube wynik gole bramki 12.06.2018

W 67 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Rybusa, piłkę głową w polu karnym gości strącił Thiago Cionek, ta trafiła do Grzegorza Krychowiaka, który uderzeniem piętą pokonał bramkarza reprezentacji Litwy. Minutę później sędzia doszukał się zagrania ręką Kruchowiaka w polu karnym i gol nie został uznany.

Polska - Litwa 4:0 YOUTUBE TWITTER

Ale już w 71. minucie Łukasz Teodorczyk zagrał piłkę w pole karne do Bartosza Bereszyńskiego, który podał do Dawida Kownackiego, a ten z kolei wpakował piłkę do pustej bramki. Polacy prowadzili 3:0.

Polska Litwa 12.06.2018 youtube

W 82. minucie Jakub Błaszczykowski pewnie wykorzystał jedenastkę po ręce Litwina dając Polsce prowadzenie 4:0

Polska wygrywa z Litwą 4:0