Polska - Kazachstan 3:0. BRAMKI youtube. Skrót meczu Polska - Kazachstan

red
Polska - Kazachstan 3:0. BRAMKI youtube. Skrót meczu Polska - Kazachstan. Zobacz bramki z meczu Polska - Kazachstan Bartosz Syta
Polska - Kazachstan 3:0. BRAMKI youtube. Skrót meczu Polska - Kazachstan. Mecz Polska - Kazachstan 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK. Zobacz kto strzelił bramki w meczu Polska - Kazachstan. Polska pokonała Kazachstan 3:0 i powróciła na fotel lidera grupy E el. MŚ 2018.

Mecz Polska - Kazachstan 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ?

Polska - Kazachstan 3:0 YouTube - bramki, gole, wynik, skrót meczu 4.09.2017 (zdjęcia, wideo)

Adam Nawałka po porażce w Kopenhadze zdecydował się na zmiany w wyjściowej jedenastce reprezentacji Polski. W miejsce Artura Jędrzejczyka w składzie pojawił się Maciej Rybus, natomiast Jakuba Błaszczykowskiego zastąpił dość niespodziewanie Maciej Makuszewski, który w meczu z Danią dał całkiem niezłą zmianę i pokazał trenerowi, że zasługuje na szansę gry od pierwszej minuty. Skrzydłowy Lecha był wyróżniającą się postacią w meczach Lotto Ekstraklasy, kibiców z pewnością bardzo interesował jego występ w biało-czerwonych barwach. Co do składu Kazachstanu, to trener Aleksandr Borodyuk ustawił swoją drużynę w formacji 5-3-2, która miała płynnie przechodzić w 3-5-2.

Polska - Kazachstan 4.09.2017 YouTube - skrót meczu, bramki, wynik

Polska - Kazachstan 3:0 YOUTUBE - skrót meczu, bramki, wynik, gole, 4.09.2017

Kazachowie nie bali się ostrej gry, bardzo często popełniali faule w okolicach własnego pola karnego. Szczególnie "wyróżniał się" w tym Viktor Dmitrenko, który za serię brzydkich przewinień został ukarany żółtą kartką. Inicjatywa należała do reprezentacji Polski, która wciąż tworzyła sobie okazje, brakowało jednak nieco dokładności w polu karnym. Najlepszą sytuację zmarnował Arkadiusz Milik, który po świetnym podaniu w pole karne przestrzelił w stuprocentowej sytuacji. Dominacja drużyny Adama Nawałki nie podlegała najmniejszej dyskusji, przydałaby się jednak kolejna bramka, która pomogłaby tę przewagę udowodnić.

Polska - Kazachstan: Nieuznany gol Roberta Lewandowskiego YouTube

Do przerwy Polacy nie zdołali już strzelić bramki. Prowadzenie było w pełni zasłużone, jednak nieco lepszym odzwierciedleniem sytuacji boiskowej byłby wynik 2:0 lub 3:0. Sam Arkadiusz Milik mógł schodzić do szatni z hat-trickiem przy odrobinę lepszej celności. Gra reprezentacji Polski wyglądała znacznie lepiej niż w spotkaniu z Danią. Podobać się mogła dyspozycja Macieja Rybusa, Piotra Zielińskiego, ale również Macieja Makuszewskiego

olacy wciąż mieli korzystny wynik, ale gra z pewnością nie była powodem do zachwytu. Potrzebne były zmiany, co zauważył nasz selekcjoner - na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski, który miał dać świeżą krew naszej ofensywie. Zmienił znacznie mniej widocznego w drugiej połowie Macieja Makuszewskiego. Zmiana była widoczna - zawodnik Wolfsburga wprowadził zamieszanie w szeregach Kazachstanu w polu karnym, po jego akcji bardzo bliski trafienia do pustej bramki był Arkadiusz Milik - podanie byłego kapitana reprezentacji było minimalnie niecelne.

Do siatki trafił natomiast Robert Lewandowski, uderzając z rzutu wolnego - piłka odbiła się za linią bramkową, jednak sędzia popełnił olbrzymi błąd i nie uznał bramki. Parę minut później było już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki głową posłał Kamil Glik. Obrońca AS Monaco wykazał się znakomitym refleksem w polu karnym - to właśnie z tego nasz stoper słynie w Ligue 1.

Polska - Kazachstan 3:0 YouTube. Gol Arkadiusza Milika na 1:0

Bramka powiększająca nasze prowadzenie pozwoliła biało-czerwonym nieco odetchnąć. Reprezentacja Kazachstanu próbowała wyprowadzić coś na wzór ataku pozycyjnego, ale wychodziło im to z marnym skutkiem - każda długa piłka trafiała na głowę Kamila Glika lub Michała Pazdana. Polacy za to mogli atakować teraz ze spokojem, bez presji. Na kilka minut przed końcem spotkania w polu karnym Kazachstanu faulowany był Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w 86. minucie gry pewnym uderzeniem w prawą stronę bramki pokonał Davida Lorię.

GOL Kamil Glik Polska - Kazachstan Bramka na 2:0 YOUYUBE

Napastnik grający w Bayernie Monachium wykonał jedenastkę w swój charakterystyczny, bardzo pewny sposób. W końcówce w biało-czerwonych barwach zadebiutował Jan Bednarek, zmieniając Krzysztofa Mączyńskiego - pewne prowadzenie było dla piłkarza Southampton okazją do pierwszego występu w reprezentacji Polski. Ostatnią zmianą w naszej drużynie było wprowadzenie na boisko Łukasza Teodorczyka, który zastąpił na murawie Kamila Grosickiego. Skrzydłowy zaliczył dość słaby występ, jednak kibice i tak pożegnali go głośną owacją.

Polska - Kazachstan 4.09.2017 Robert Lewandowski nieuznany gol YouTube

Do końca spotkania nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Polska pokonała Kazachstan 3:0 po bezbarwnym meczu i utrzymała trzypunktową przewagę nad Danią i Czarnogórą w tabeli grupy E eliminacji do mundialu w Rosji.

Polska - Kazachstan / Robert Lewandowski Rzut Karny youtube

Gol Robert Lewandowski - Polska : Kazachstan Bramka na 3:0. Zwycięstwo! YouTube

Udana rehabilitacja po porażce z Danią. Reprezentacja Polski pokonała Kazachstan 3:0 i utrzymała prowadzenie w grupie E (źródło: Press Focus / x-news)