(adek), Press Focus/x-news
Polska - Czarnogóra 4:2 wszystkie bramki YOUTUBE, WYNIK, SKRÓT MECZU, GOLE (08.10.2017) Bartek Syta
Polska - Czarnogóra 4:2 Youtube - wszystkie bramki, gole, skrót meczu.

Polska Czarnogóra 08.10.2017 - wszystkie bramki na YouTube, CDA

Mundial jest nasz! Nerwowa końcówka z Czarnogórą, ale od czego mamy Lewandowskiego?!

POLSKA - CZARNOGÓRA 4:2 WSZYSTKIE BRAKI, GOLE, WYNIK, SKRÓT MECZU 8.10.2017

Reprezentacja Polski po 12 latach przerwy awansowała na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Drużyna Adama Nawałki zapewniła sobie grę na mundialu dzięki wygranej 4:2 z Czarnogórą. Polacy do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Krzysztofa Mączyńskiego i Kamila Grosickiego. Gorąco zrobiło się w ostatnim kwadransie, gdy goście zdołali wyrównać dzięki trafieniom Mugosy i Tomasevicia. Zwycięstwo i awans zapewniły jednak bramki Roberta Lewandowskiego i samobójcza Filipa Stojkovicia po dwóch fatalnych błędach czarnogórskiej obrony.

Polska - Czarnogóra 4:2 gole, bramki skrót meczu YOUTUBE

Polska - Czarnogóra wynik bramki gole Robert Lewandowski na 3:2 youtube

POLSKA 4:2 CZARNOGÓRA! JEDZIEMY DO ROSJI !!! ROBERT LEWANDOWSKI

Jedziemy do Rosji! Polska po zwycięstwie nad Czarnogórą awansowała na mundial (źródło: Press Focus/x-news)