Jakub Laskowski
Polska - Andora 3:0 MEMY. Internauci bezlitośni dla kadry Paulo Sousy. Zbigniew Boniek na celowniku! 29.03.2021 [ŚMIESZNE OBRAZKI] Internet
Jest pierwsze zwycięstwo reprezentacji Polski pod wodzą nowego szkoleniowca Paulo Sousy. Biało-Czerwoni w drugim meczu eliminacji mistrzostw świata w Katarze pokonali w Warszawie reprezentację Andory 3:0. Występ naszej kadry po raz kolejny nie porwał kibiców, którzy byli bezlitośni dla polskich piłkarzy po meczu z europejskim kopciuszkiem. Internauci w swoim stylu skomentowali mecz Polska - Andora, tworząc MEMY. Zobaczcie sami!

Polska - Andora 3:0 MEMY. Internauci bezlitośni dla kadry Paulo Sousy

Polska ma za sobą drugi mecz w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. W Warszawie zagrała przeciwko Andorze. Mimo pewnego zwycięstwa 3:0 (gole Roberta Lewandowskiego i Karola Świderskiego) na kadrę portugalskiego szkoleniowca Paulo Sousy po raz kolejny spadła niemała fala krytyki za słabą postawę w spotkaniu z jednym z outsiderów naszej grupy. Zobaczcie, jak to spotkanie komentują Internauci, tworząc MEMY.

Reprezentacja Polski na Mundialu w Rosji - najlepsze memy>>>Porażki reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji wzbudziły gorycz wśród kibiców i falę szyderstw w internecie. Rozczarowanie fatalną grą reprezentacji Polski na Mundialu z Rosji jest olbrzymie, więc nic dziwnego, że internet odreagowuje.

Polska na Mundialu 2018 MEMY Reprezentacja Polski śmieszy, a...

W meczu Polska - Holandia wynik był sprawą drugorzędną. Polacy obiecująco zaczęli starcie, ale w drugiej połowie mieli niezbyt szczelną defensywę i w efekcie przegrali. Internet żyje nie rezultatem, a krótką rozmową Jerzego Brzęczka z Robertem Lewandowskim w pierwszej połowie. Chyba nigdy nie dowiemy się, o czym była dyskusja. Fakty są takie, że nasz kapitan po przerwie nie wrócił na boisko, a liczne przeróbki zalały sieć. Zobaczcie MEMY po meczu Polska - Holandia.