Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w...

  Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało (wideo)

  Zdjęcie autora materiału
  Magdalena Kuźmiuk

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało

  Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało ©archiwum

  Na jednym z portali społecznościowych pojawił się film, na którym widać, jak dwa oznakowane policyjne radiowozy przejeżdżają skrzyżowanie na czerwonym świetle. Internauci w swoich komentarzach nie pozostawiają suchej nitki na zachowaniu funkcjonariuszy.
  Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało

  Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało ©archiwum

  Do zdarzenia doszło w czwartek na skrzyżowaniu ulic Branickiego i Piastowskiej. O komentarz w tej sprawie zapytaliśmy nadkom. Tomasza Krupę, rzecznika prasowego podlaskiej policji. Okazało się, że akurat ci policjanci jechali na położoną w pobliżu stację benzynową, by zatrzymać poszukiwanego przestępcę.

  Wypadek na S8 - Stare Krzewo: Kierowcy zginęli, bo pobili się na ekspresówce. Śmierć przez agresję drogową [ZDJĘCIA, WIDEO]  Pirat drogowy w Białymstoku omal nie spowodował wypadku na ulicy Pałacowej. Dogonił go Internauta na Warszawskiej (wideo)

  - Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który na terenie Białegostoku dopuścił się przestępstwa. Mówimy o przestępstwie, które należy do tych najbardziej bulwersujących opinię społeczną. Działanie funkcjonariuszy było celowe. Ważną rolę odgrywał czas. Wiadomo było, że sprawca posiadał przy sobie rzeczy pochodzące z przestępstwa i znajdował się zaledwie kilkadziesiąt metrów od tego skrzyżowania. Gdyby policjanci jechali z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, mogliby spłoszyć sprawcę. Istniałoby wówczas ryzyko, że doszłoby do pościgu ulicami miasta, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego - wyjaśnia nadkom. Tomasz Krupa.

  Dodaje, że policyjna akcja zakończyła się sukcesem, a przestępca został zatrzymany. - Policjanci zachowali się bardzo profesjonalnie, dobrali odpowiednią taktykę do zaistniałej sytuacji - dodaje nadkom. Krupa.

  Zobacz tez:  Białystok. Wypadek na Żeromskiego. Citroen potrącił kobietę na przejściu i dachował

  Komentarze (42)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (42) forum.poranny.pl

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY