Pokoje Matki z Dzieckiem w Centrum Handlowym Alfa Białystok

(peż)
Pokoje Matki z Dzieckiem w Centrum Handlowym Alfa BiałystokPokój Matki z Dzieckiem na poziomie I
Pokoje Matki z Dzieckiem w Centrum Handlowym Alfa BiałystokPokój Matki z Dzieckiem na poziomie I
Pomieszczenia zostały odmalowane. Na ścianach wyklejone zostały kolorowe fototapety, żeby było przytulnie.

Pokoje zostały wyposażone w przewijak, podajnik na ręcznik papierowy, podgrzewacz do butelek z jedzeniem/piciem, krzesełko do karmienia większych dzieci oraz w wygodny fotel, w którym matka karmiąca może spokojnie nakarmić maluszka.
W pokojach ustawiono również kolorowe mebelki i zabawki, aby starsze dzieci (bo często zdarza się tak, że mama jest z dwójką dzieci) mogły zająć się zabawą, podczas gdy mama będzie przewijać lub karmić młodsze dziecko.
Dodatkowo w Pokoju Matki z Dzieckiem znajdującym się na I piętrze, zamontowano domofon, przez który można skontaktować się z monitoringiem centrum. Dzięki temu ochrona może kontrolować, czy z Pokoju korzystają osoby, dla których jest on przeznaczony.
Nad drzwiami pokoju, w którym jest mama z dzieckiem, wyświetla się komunikat „Zajęte” - tak, aby osoby które także chcą skorzystać, wiedziały, że już ktoś jest w środku. 

Pokój Matki z Dzieckiem na poziomie II

alfaII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mamakarmiąca
BRAWO!!!! Tak trzymać. Teraz na pewno będę częstszym gościem w Galerii.
.
wow, jestem pod wrażeniem. Jakiś czas temu kożystałam z takiego pokoju w Alfie, ale wtedy brakowało tam nawet przewijaka,nie mówiąc nic już o reszcie. Gratuluję Alfie postepu!
a
a.nna
supper!!, inne galerie handowe powinne brać przykład z Alfy!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie