POKAŻ TALENT! Czas na pierwszy krok do sławy i kariery - prześlij zgłoszenie do wielkiej akcji odkrywania talentów. Czekają nagrody!

Akcja specjalna POKAŻ TALENT!
Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie solo lub w zespole? Robisz świetne zdjęcia, masz umiejętności plastyczne albo zajmujesz się rękodziełem? A może wspaniale gotujesz lub masz inny, oryginalny talent? Zgłoś siebie lub swoje uzdolnione dziecko do wielkiej ogólnopolskiej akcji odkrywania talentów. Na laureatów akcji czeka występ lub prezentacja podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.

- Każdy z nas ma jakiś talent. Tylko niestety czasem pozostaje on nieodkryty - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji Pokaż Talent! - Każdy ma jakąś wyjątkową zdolność, umiejętność, dar. Można go rozwijać lub zmarnować. Na przykład z powodu braku czasu, nieśmiałości, obawy przed występami, oceną innych i krytyką. A czasem z powodu braku okazji, aby zaprezentować swój talent szerokiej publiczności. My poprzez naszą akcję tworzymy taką okazję. Dla wszystkich! Poprzednia edycja akcji uzyskała zasięg ponad 5 milionów osób.

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT! powraca. Po raz kolejny w wielu kategoriach nagrodzimy tych, którzy mają talent oraz tych, którzy talenty odkrywają, rozwijają, wspierają i tworzą przestrzeń dla kultury i sztuki.

Do udziału w akcji zapraszamy osoby prezentujące wiele talentów. Czekamy na zgłoszenia tych, którzy śpiewają i grają na instrumencie. Ale także tych, dla których muzyka i rytm, to przede wszystkim taniec. Nagrodzimy zdolności plastyczne, aktorskie, akrobatyczne i gimnastyczne, a także osoby, które dysponują innymi, niezwykłymi umiejętnościami. Do pochwalenia się talentem zapraszamy tych, którzy lubią gotować oraz tych, których pasją jest fotografia.

KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Laureaci zostaną wybrani w kilku etapach. Na etapie zgłoszeń talentów będziemy szukać w każdym mieście i powiecie. Później, w niektórych kategoriach akcji, laureaci zostaną wybrani najpierw na poziomie województwa, w innych głosowanie będzie prowadzone w skali całego kraju. Następnym etapem akcji będą eliminacje ogólnopolskie, które wyłonią finalistów, czyli uczestników wielkiej gali POKAŻ TALENT!, która pod koniec września odbędzie się w Teatrze Capitol w Warszawie. Po gali przyjdzie czas na ostatni etap głosowania - finał, w którym zostaną wybrani zdobywcy głównych nagród.

Jakiekolwiek masz
doświadczenie

Do udziału w akcji POKAŻ TALENT! zapraszamy zarówno tych, którzy od dłuższego czasu rozwijają swój talent i mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i tych, którzy są dopiero na początku swojej ścieżki kariery. Tych, którzy rozwijają i szlifują swój talent, jaki i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.

Niezależnie ile masz lat

W naszej akcji nie ma ograniczeń wiekowych. Mogą w niej wziąć udział także utalentowane dzieci. Najmłodszych z grupy wiekowej od 4 do 9 lat nagrodzimy w osobnej kategorii Małe Talenty. Starsze dzieci i nastolatkowie, za zgodą rodziców, mogą wziąć udział w każdej kategorii plebiscytu.

Nagrody finansowe
i wielka promocja

Na laureatów czekają nagrody finansowe. Będzie je można zdobyć w różnych etapach głosowania i są szczegółowo opisane przy prezentacjach każdej kategorii naszej akcji. W wielkim finale głosowania będzie można zdobyć nawet 10 000 złotych.

Wspaniałą nagrodą dla uczestników plebiscytu będzie także ogólnopolska promocja ich twórczości, która w najbliższych miesiącach będzie miała wielki zasięg.

Gala POKAŻ TALENT!
w Teatrze Capitol

Kulminacyjnym punktem plebiscytu będzie wielka gala POKAŻ TALENT!, która pod koniec września odbędzie się w Teatrze Capitol w Warszawie. Wystąpią na niej i zaprezentują się na scenie finaliści w każdej kategorii naszej akcji. Gala zostanie zarejestrowana w telewizyjnej jakości, a następnie będzie retransmitowana w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce. Emisji gali towarzyszyć będzie ogromna promocja m.in. w mediach społecznościowych.

Poprzednia edycja akcji POKAŻ TALENT! odbyła się w 2020 roku. Niestety, wówczas zakłóciła ją pandemia koronawirusa, dlatego finałowa gala w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie musiała odbyć się bez udziału publiczności.

ZOBACZ galę poprzedniej edycji plebiscytu

Wybierz kategorię,
przeczytaj więcej o niej
i prześlij swoje zgłoszenie
Talent Wokalny
Talent Wokalno-Muzyczny
- zespoły
Talent Muzyczny - soliści
Talent Taneczny - soliści i pary
Talent Taneczny - grupy
Talent Fotograficzny
Talent Plastyczny i Rękodzieło
Talent Kulinarny
Talent Akrobatyczny i Ruchowy
Talent Aktorski i Recytatorski
Talent Niezwykły
Małe Talenty - dzieci do 9 lat
Nagrody dla tych,
którzy rozwijają talenty

W ramach akcji POKAŻ TALENT! docenimy także tych, którzy na co dzień wspierają rozwój talentów - nauczycieli, założycieli i opiekunów zespołów artystycznych; osoby, które prowadzą zajęcia rozwijające kreatywność u dzieci.

Do nagrody Opiekun Talentu Roku można nominować osoby, które pełnią rolę mecenasa i wspierają finansowo rozwój talentów, a także np. pracowników samorządu zaangażowanych we wspieranie utalentowanych osób.

Osobno nagrodzimy tych, którzy rozbudzają w innych pasję do tańca. W głosowaniu publiczności zostanie przyznany tytuł Instruktora Tańca Roku.

Docenimy także osoby, które stoją na czele różnych instytucji kultury i sztuki, prowadzą szkoły i placówki artystyczne, które stają się kuźniami talentów. To oni umiejętnie łączą sztukę z biznesem, prowadząc sceny, na których rodzą się kariery. Głosami naszych Czytelników zostanie przyznany tytuł Menedżer Kultury i Sztuki Roku.

KLIKNIJ i nominuj
kandydata do nagrody
Opiekun Talentów
Instruktor Tańca
Menedżer Kultury i Sztuki

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny