Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Podlaskie firmy i praca. KAN z szeroką ofertą zatrudnienia dla fachowców i studentów

Opr. Andrzej Matys
Firma KAN, czyli jeden z największych pracodawców w regionie, ceniony producent innowacyjnych instalacji wodnych i grzewczych, spotyka się z potencjalnymi pracownikami w trakcie targów pracy w Białymstoku. Szansę na zatrudnienie w spółce ma kilkunastu kandydatów - zarówno doświadczonych fachowców, jak i absolwentów Politechniki Białostockiej.

W ostatnich dniach Grupa KAN uczestniczyła w dwóch takich wydarzeniach. Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała to dla KAN nie tylko sprawdzona już metoda na dotarcie do osób poszukujących zatrudnienia, ale też okazja do przybliżenia profilu działalności firmy i rozmowy na temat możliwości rozwoju w przedsiębiorstwie.

- Podczas Podlaskich Targów Pracy naszą ofertę zatrudnienia kierowaliśmy głównie do wykwalifikowanych pracowników. Odwiedzającym nasze stoisko przedstawialiśmy możliwości pracy w ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji - na stanowiskach produkcyjnych takich jak: ślusarz, malarz proszkowy, operator frezarki. Rozmawialiśmy też z kandydatami na stanowisko pracownika transportu wewnętrznego - opowiada Jan Kaczan wiceprezes KAN.

Czytaj również:

Zainteresowanie ofertami pracy u producenta z branży instalacyjnej było wyjątkowo duże.

- W ramach każdej kolejnej edycji Targów Pracy potencjalni kandydaci pojawiają się coraz lepiej przygotowani. Zdecydowana większość osób odwiedzających nasze stoisko miała ze sobą CV. Pozostali zainteresowani pracą w KAN wypełnili kwestionariusz na miejscu. Spodziewamy się, że, podobnie jak w poprzednich latach, znacząca liczba CV wpłynie również drogą mailową – mówi przedstawiciel działu HR KAN.

Grupa KAN to też miejsce sprzyjające nauce i poszerzaniu zawodowych horyzontów. Stąd obecność firmy na jesiennych Targach Pracy Politechniki Białostockiej, które w tym roku odbyły się po raz pierwszy w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej. Przy targowym stoisku przedstawiciele spółki szczegółowo informowali o ofercie pracodawcy, warunkach rekrutacji, ofercie staży, praktyk i zatrudnienia.

Możliwościami rozwoju w KAN szczególnie interesowali się studenci czwartego i piątego roku Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji ogrzewnictwo i wentylacja. Firma rekrutuje obecnie m.in. na nowe stanowiska w dziale doradztwa technicznego, w siedzibie KAN przy ul. Karpińskiego w Białymstoku.

Czytaj również:

- Oferujemy zatrudnienie zarówno na stanowisku eksperta, jak i młodszego doradcy technicznego – doświadczenie zawodowe nie jest decydujące, bo jesteśmy w stanie przeszkolić i odpowiednio przygotować kandydatów na to stanowisko – dodaje pracownik działu HR. – Niezbędny warunek to znajomość języka niemieckiego i studia kierunkowe na Wydziale Inżynierii Środowiska. Gwarantujemy pełne przygotowanie zawodowe, pakiet szkoleń wewnętrznych i wiele korzyści płynących z międzynarodowych doświadczeń Grupy KAN.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny