Podlaski futbol: A to ci heca! Piłkarz zabrał sędziemu kartki

Nie wszystkie mecze na podlaskich boiskach udało się dokończyć
Nie wszystkie mecze na podlaskich boiskach udało się dokończyć archiwum
Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu klasy A KS Śniadowo - Biebrza Goniądz. Sędzia został pozbawiony kartek i przerwał spotkanie.

Spotkanie zostało przerwane po godzinie gry, kiedy jeden z zawodników Biebrzy miał zostać przez arbitra ukarany żółtą kartką. Niezadowolony gracz podszedł do sędziego i zabrał mu kartoniki. Ten uznał to za naruszenie nietykalności i zakończył zawody.

Biebrza zostanie prawdopodobnie ukarana walkowerem.

WYNIKI KLASY OKRĘGOWEJ

Magnat Juchnowiec - Puszcza Hajnówka 1:2 (0:1).
Bramki: 0:1 - Kujawski (10), 0:2 - Kujawski (47), 1:2 - Banicki (54).

Pomorzanka Sejny - Polonia Raczki 2:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - M. Żyliński (15), 2:0 - Kunicki (70), 2:1 - Astapczyk (74).

KS Wasilków - Sokół II Sokółka 2:0 (2:0).
Bramki: 1:0 - D. Petruk (10), 2:0 - Zawadzki (40).

Korona Dobrzyniewo - Podlasiak Knyszyn 3:1 (2:0).
Bramki: 1:0 - Wróblewski (12), 2:0 - Jamiołkowski (30), 2:1 - Fiłonowicz (60-karny), 3:1 - Jamiołkowski (90).

KS Sokoły - Krypnianka Krypno 0:3 (0:1).
Bramki: 0:1 - K. Woźniewski (15), 0:2 - Butkiewicz (70), 0:3 - Rydzewski (88-karny).

Sudovia Szudziałowo - Forty Piątnica 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 - Gejdel (90).

Kolejarz Czeremcha - Narew Choroszcz 2:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - Sołosiuk (6), 1:1 - Dzierżko (57), 2:1 - Sołosiuk (73).

Sparta 1951 Szepietowo - Pogoń II Łapy 6:0 (3:0).
Bramki: 1:0 - Gosiewski (16), 2:0 - Gosiewski (28), 3:0 - Piszczatowski (34), 4:0 - Jamiołkowski (76), 5:0 - Wnorowski (80), 6:0 - Piszczatowski (90-karny).

WYNIKI KLASY A

BKS Jagiellonia Białystok - KS Miastkowo 5:3
GKS Kleosin - Krokus Dobrzyniówka 1:6
Iskra Narew - Rospuda Filipów 4:0
Konar Kora Korycin - Skra Wizna 1:2
Victoria Jedwabne - KS UM Krynki 1:2
Orlęta Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski 3:1.
Mecz: KS Śniadowo - Biebrza Goniądz przerwany w 60. minucie, przy stanie 0:0.
Mecz: Gieret Giby - Pionier Brańsk nie został rozegrany.

WYNIKI KLASY B

Grupa 1: GKS Czarni Gródek - Bocian Boćki 2:0,
KP Krynickie - MKS II Mielnik 2:3, GKP Orla - COKiS Ciechanowiec 3:0, Orkan Poświętne - KS Uhowo 8:0, Orzeł Kleszczele - KS Berezowo 3:1.
Pauzowała: Supraślanka Supraśl.

Grupa 2: Wigry II Suwałki - GKS Łomża 8:0, ŁKS 1926 II Łomża - Promil Białystok 3:2, Jasion Jasionówka - KS Studzianki 5:1, GKS Stawiski - Skra Czarna Białostocka 8:1, Grab Janówka - Pogranicze Kuźnica Białostocka 0:5.