Jeszcze tylko do czwartku, do końca dnia, czekamy na ankiety od firm, które chcą znaleźć się na liście 100 największych przedsiębiorstw.

Finiszujemy. Codziennie dostajemy kilkanaście ankiet od podlaskich przedsiębiorstw, codziennie też warszawska spółka Infoveriti przysyła nam sprawozdania finansowe spółek, które są dostępne w sądzie gospodarczym. Na podstawie tych właśnie danych zostanie stworzona Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw, lista firm, które mają największe przychody.

Tylko do czwartku, 25 września czekamy na wypełnione karty, które trafiły do zarządów 500 największych firm. Przypomnijmy - to właśnie głosy przedsiębiorców zdecydują, kto w tym roku zostanie Menedżerem Roku (przedsiębiorcy wybierają wśród 10 kandydatów, wybranych wśród niemal 50 propozycji, zgłoszonych przez stowarzyszenia biznesowe i instytucje okołobiznesowe).

Równo za tydzień, 30 września, odbędzie się kapitału rankingu - na podstawie danych finansowych firm eksperci zdecydują, kto otrzyma w tym roku nagrody.

Podsumowanie tegorocznej, 11.

edycji Złotej Setki odbędzie się 8 października w Pałacu Branickich w Białymstoku. Prócz wręczenia nagród i wyróżnień, przedsiębiorcom i zaproszonym gościom zaproponujemy garść specjalistycznej wiedzy na temat gospodarki i polityki oraz - po raz pierwszy od lat - rozrywki. Zaproszeni goście będą mieli okazję wysłuchać bowiem znanego i lubianego satyryka Piotra Bałtroczyka. Warto przypomnieć, że jest on laureatem Wiktora 2004, Wiktora 2007 w kategorii Osobowość telewizyjna oraz nagrody Dziennikarzy FPP Opole 2001.

Zaproszenia na galę otrzymają przedstawiciele 100 największych podlaskich firm oraz wszyscy, którzy współpracują z nami przy tworzeniu tego najbardziej prestiżowego rankingu w regionie.

l