Targi w Rydze to znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale też poznania konkurencyjnych ofert – mówi Tomasz Mańczuk, prezes TIS Group.

Firma TIS Group, produkująca kotły C. O., nastawia się na biznesową ekspansję na Wschód. W marcu wzięła udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych „House I” w Rydze na Łotwie.

Podczas targów prezentowali się przedstawiciele sektora budowlanego i energetyczno-środowiskowego z północno-wschodniej Europy. Wystawcy promowali swoje najbardziej zaawansowane produkty i systemy, które można zastosować w różnych typach osiedli: od budynków wielorodzinnych po małe gospodarstwa.

W targach wzięło udział prawie 300 firm z 14 krajów. Wśród nich TIS Group z Lipska koło Augustowa.

- Zależy nam na umocnieniu naszej pozycji w krajach nadbałtyckich, a tego typu imprezy temu właśnie służą. Targi w Rydze to znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale też poznania konkurencyjnych ofert – mówi Tomasz Mańczuk, prezes TIS Group.

Firma podczas targów prezentowała swoje nowości. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się nowy kocioł C.O. zasilany pelletem, wyposażony w nowoczesny podajnik paliwa czy system automatycznego czyszczenia palnika. Uznanie zdobył też system mobilnego sterowania ogrzewaniem EcoNet, pozwalający na kierowanie ogrzewaniem na odległość, za pośrednictwem Internetu.

Targi „House I" to ważne wydarzenie dla specjalistów z branży budowlanej. Program imprezy podzielony został na dwa panele: jeden skierowany był do przedsiębiorców i profesjonalistów, drugi zaś do osób, chcących skorzystać z usług firm, czyli inwestorów. Ryskie targi w tym roku odwiedziło ponad 30 tys. gości.

TIS Group to polski producent kotłów C.O. dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Grupę TIS tworzą spółki zależne działające w Rosji, na Białorusi i krajach bałtyckich. Firma ma dwie fabryki – jedną na Białorusi i drugą w Lipsku koło Augustowa. TIS produkuje kotły C.O. od 2008 roku. Wyroby firmy są obecne w tysiącach domów w krajach Bałtyckich, na Białorusi, Ukrainie czy w Rosji.

Białystok. Magazyn Informacyjny 15.03.2018