Podlaska firma Marko od lat dba o to by pokazać się jak z najlepszej strony

Materiał informacyjny Marko

Firma jubilerska Marko z nową kampanią reklamową biżuterii. Marko to nasza lokalna firma, którą większość Podlasian kojarzy doskonale. W nowej kampanii reklamowej marka prezentuje biżuterię na każdą okazję. Celem reklamy jest promowanie oferty w salonach Marko i sklepie www.marko.pl.

W reklamie przedstawiono 3 stylizacje, na wieczorne wyjście, przyjęcie w rodzinnym gronie oraz biżuterię na co dzień, do pracy i szkoły. W filmie prezentowany jest m.in. autorski komplet biżuterii, wykonany przez jubilerów Marko w ich pracowni jubilerskiej. Biżuteria ozdobiona jest naturalnymi brylantami, komplet składa się z kolczyków, zawieszki i pierścionka, projekt nawiązuje do najnowszych trendów i owalnych kształtów jakie aktualnie królują na największych pokazach i branżowych targach. Piękno mają podkreślać subtelne kolory, klasyczne stylizacje oraz dynamiczne kadry.

Marko jest znane z tego, że wspiera i współpracuje z wieloma podmiotami na rynku lokalnym, dlatego do współpracy zaproszono białostocką modelkę Ewelinę Rojecką, reklamę realizowano w tutejszym studio fotograficznym. Koncepcją kampanii i realizacją reklam zajął się dział marketingu Marko.

Zapraszamy na stronę https://www.marko.pl/

Wideo

Dodaj ogłoszenie