Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

1

0 1 połowa

• Koniec meczu!

• Rafał Figiel trafił w słupek! Zupełnie oniemiał Radosław Janukiewicz po tym strzale.

• GOL! Mateusz Kuzimski z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Chojniczanki! Pociągany za koszulkę Surdykowski

• Świetna akcja Danielaka zakończona ze stoickim spokojem. Górale podwyższają!

• GOOOOOL! KAROL DANIELAK!

• Żółtą kartkę otrzymuje Mudra

• Żółtą kartkę otrzymuje Podgórski

• Dośrodkowanie w pole karne, obrońcy Chojniczanki delikatnie wybili piłkę. Ta trafiła przed polem karnym pod nogi Modelskiego, który huknął nie do obrony! Gospodarze na prowadzeniu.

• GOOOOOOOL! FILIP MODELSKI!

• Sopoćko w miejsce Sierackiego.

• Drozdowicz w miejsce Mikołajczaka.

• Sieracki minimalnie pomylił się przed bramką rywali. Wciąż 0:0.

• Bartosiak był zmuszony faulować i słusznie zobaczył za swoje przewinienie kartkę.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie z przewagą w posiadaniu piłki, lecz to goście z Chojnic mogli prowadzić jeszcze przed przerwą.

• Próbował teraz z pierwszej piłki Mikołajczak, ale trafił prosto w Polacka.

• Polacek wyszedł za daleko od swojej bramki, próbowali lobować go zawodnicy gości, ale golkiper w ostatniej chwili sparował futbolówkę na rzut rożny.

• Karol Danielak wszedł w pojedynek z obrońcą, minął go, ale strzelił obok bramki.

• Bartosik zmarnował sytuację sam na sam!

• Jaroch urwał się na prawym skrzydle i odegrał do Danielaka. Ten zdecydował się na uderzenie, ale czujny był Janukiewicz.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zupełnie inaczej radzi sobie Chojniczanka. Po odejściu czeskich trenerów nic nie ruszyło w dobrą stronę. A świadczą o tym kolejne porażki - na dodatek domowe. Drużyna z pomorskiego uległa Stali Mielec (0:2) i Wigrom Suwałki (1:3), z którymi walczy o pozostanie w lidze.

• Zespół z Bielska-Białej bez wątpienia ma dobry czas. Na przełomie października i listopada ugrała dziesięć na dwanaście możliwych punktów. Ostatnio w wielkim stylu odprawił Zagłębie Sosnowiec. Mecz zakończył się bowiem wynikiem 4:1.

• Podbeskidzie ogląda plecy wyłącznie liderującej Warty Poznań. I to nie z żadnej odległej pozycji. Po osiemnastu występach posiada w końcu tyle samo punktów - trzydzieści cztery.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka!