PlusLiga. Walka o 11. miejsce. W środę rewanż Ślepska Malow Suwałki z LUK Lublin

Sobolewski Fotografia
W środę, siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają drugi mecz z LUK Lublin, którego stawką jest 11. miejsce na koniec sezonu w PlusLidze.

W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Suwałki Arena, podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicz, przegrali z LUK Lublin 2:3, prowadząc po pierwszych dwóch partiach 2:0. I w tie-breaku suwalczanie mieli dużą szansę na przechylenie zwycięstwa na własną korzyść, gdyż prowadzili już 12:9. Niestety. czterokrotnie zostali zablokowani na siatce i ostatecznie przegrali także piątego seta.

Porażka w Suwałkach oczywiście nie przekreśliła szans suwalskiej drużyny na wygranie rywalizacji z LUK Lublin. Ślepsk Malow Suwałki musi tylko pokonać rywala w Lublinie i wygrać tzw. złotego seta. Do 11. miejsca brakuje więc jeszcze czterech wygranych setów.

Mecz LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki rozpocznie się w środę, o godz. 20.30.