Umowa na dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych wznowienia kursów obowiązuje od 1 lipca do końca 2020 roku. Uruchomienie połączeń kosztuje 10 mln zł.
- Po przywróceniu połączenia autobusowego z Warszawą, sporo osób pytało o kolejne kursy – mówi Jarosław Borowski, burmistrz Bielska Podlaskiego. - PKS NOVA przywróciła kursowanie autobusów na trasie: Bielsk Podlaski - Ciechanowiec - Brok - Warszawa wykonywane w piątki, niedziele i święta.
Odjazd autobusu z Bielska Podlaskiego do Warszawy jest o godz. 14.10, a powrót ze stolicy o godz. 19.20 (odjazd z Warszawy z Dworca Wschodniego o godz. 17.20).
Po przywróceniu połączeń PKS NOVA również zmodyfikowała rozkłady jazdy, jeśli chodzi o Choroszcz. Autobusy dwóch linii będą przejeżdżały przez Choroszcz. Są to trasy:
- linia relacji: Łomża–Białowieża, przez: Wiznę, Zawady, Jeżewo Stare, Tykocin, Choroszcz, Białystok
- linia relacji: Kolno–Goniądz, przez: Łomżę, Wiznę, Zawady, Jeżewo Stare, Tykocin, Choroszcz, Białystok.
Autobusy obu linii zajeżdżają do Choroszczy i zatrzymują się na przystankach autobusowych przy szpitalu (Plac Brodowicza) i przy ul. Żółtkowskiej.
Przypominamy, że autobusy miały wrócić na następujące trasy:
- Białystok – Hajnówka przez Kuriany, Zabłudów, Narew, Chrabostówkę, Trywieżę, Dubiny;
- Białystok – Goniądz przez Knyszyn, Krypno, Czechowizna, Mońki;
- Białystok – Szaciły przez Ogrodniczki, Supraśl, Poczopek, Szudziałowo, Kruszyniany;
- Suwałki - Białystok przez Lipsk, Sokółka;
- Puńsk - Suwałki przez Smolany, Kaletnik;
- Sejny - Sokółka przez Augustów, Białystok;
- Suwałki – Sejny przez Krasnopol, Wigry;
- Sejny - Sokółka, przez Suwałki, Białystok;
- Łomża - Białowieża przez Wizna, Zawady, Jeżewo Stare, Tykocin, Choroszcz, Białystok;
- Grajewo - Suwałki przez Podchoinki, Rajgród, Nowinka, Augustów;
- Grajewo - Białystok przez Goniądz, Mońki;
- Kolno - Goniądz przez Łomża, Wizna, Zawady, Jeżewo Stare, Tykocin, Choroszcz, Białystok;
- Białystok – Siemiatycze przez Klukowicze, Zubacze, Czeremcha, Hajnówka, Trywieża, Nowokornino;
- Ciechanowiec - Białystok przez Brańsk, Łapy;
- Ciechanowiec – Siemiatycze przez Perlejewo;
- Zambrów – Szaciły przez Rutki Kossaki, Jeżewo Stare, Białystok, Supraśl, Kruszyniany;
- Białystok - Zambrów przez Bokiny, Sokoły, Wysokie Mazowieckie;
- Zambrów -Kolno przez Czerwony Bór, Łomża, Mały Płock;
- Czeremcha - Białystok przez Bielsk Podlaski;
- Bielsk Podlaski – Hajnówka;
- Bielsk Podlaski – Siemiatycze.
Jak działają oszuści (5) - oszustwo na kartę NFZ
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?