Piłkarze Korony poszli pod sektor młyn i dość długo rozmawiali z kibicami po meczu z Jagiellonią

dor
Piłkarze Korony Kielce po meczu z Jagiellonią Białystok dość długo rozmawiali z kibicami. Fot. Dorota Kułaga
Piłkarze Korony Kielce po przegranym 0:3 spotkaniu Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok przez około dziesięć minut rozmawiali ze swoimi kibicami.

Po końcowym gwizdku arbitra piłkarze Korony podeszli do kibiców siedzących na Młynie. Zarówno polscy zawodnicy, jak i obcokrajowcy przez kilka minut stali w towarzystwie kibiców. O czym rozmawiali?
- Kibice nie mają do nas pretensji. Są zadowoleni z tego, co zrobiliśmy w tym sezonie. Po prostu porozmawialiśmy i wszystko jest ok - mówił po spotkaniu Marcin Cebula, pomocnik Korony.

Fani Korony wciąż nie mogą się pogodzić z tym, że drużyna w taki sposób zaprzepaściła szansę awansu do finału Pucharu Polski, przegrywając w fatalnym stylu z będącą bez formy Arką Gdynia. Rozmowy z kibicami dotyczyły między innymi tego spotkania oraz defensywnej taktyki ustalonej przez Gino Lettieriego. Zupełnie nie zdała ona egzaminu. I Korona zaprzepaściła ogromną szansę na to, żeby zagrać w finale na PGE Narodowym.

Podczas rozmowy kibice Korony podkreślali, że nie mają pretensji do zawodników o ostatnie porażki. Chcieli się jednak dowiedzieć, co się stało w Gdyni, co się dzieje w drużynie i jaka jest atmosfera w zespole po ostatnich meczach.