Piłkaraska Letnia Liga Amatorów: Zatorze na prowadzeniu

(jul)
Plażowiczki  jedynie dokończyły spotkania pierwszej rundy rozgrywkowej
Plażowiczki jedynie dokończyły spotkania pierwszej rundy rozgrywkowej Fot. OKF
Łapska drużyna Zatorze prowadzi w Piłkarskiej Letniej Lidze Amatorów. Tu za nim znajduje się ekipa Marnych Szans.

Ostatnie rozgrywki Piłkarskiej Letniej Ligi Amatorów, przyniosły wiele emocji i niespodzianek. I tak, suraski Sportiv, który zajmuje wysokie miejsce w tabeli, został ograny przez drużynę The Winners.

Natomiast na początku meczu Anoreksja grała wyśmienicie. Jeszcze przed przerwą drużyna prowadziła 2:0, by w drugiej połowie pozwolić sobie strzelić aż siedem bramek.

Jednak do najciekawszych należał mecz dwóch najlepszych drużyn, czyli Zatorza i Marnych Szans. Obie drużyny grały świetnie. Jednak to Zatorze zwyciężyło, pokonując rywali 3:0.

- Zakończenie rozgrywek ligowych jest planowane na połowę września -zapowiada Adam Protasiewicz, dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej.

Nieznośny upał zbyt uciążliwy

Plażowiczki jedynie dokończyły spotkania pierwszej rundy rozgrywkowej. Drugiej nie rozpoczęto ze względu na zbyt dokuczliwy upał. Mamy nadzieję, że pogoda ustabilizuje się i pozwoli, w planowanym czasie, tj 28 sierpnia, rozegrać spotkania finałowe siatkarek i siatkarzy plażowych.