Piłka ręczna. MOKS uległ Kasztelanowi

Szczypiorniści Słonecznego Stoku (czarne koszulki) nie dali rady Kasztelanowi
Nie było niespodzianki w II lidze szczypiornistów. MOKS Słoneczny Stok przegrał u siebie z Kasztelanem Sierp 27:33.

Białostoczanie nie przestraszyli się rywali i w pierwszej połowie dominowali, w pewnym momencie już nawet 15:8. Goście wzięli czas, zmienili system obrony i rozpoczęli pościg. Oparta o młodych zawodników drużyna Słonecznych pogubiła się i roztrwoniła przewagę.
- Każdy błąd z naszej strony skrzętnie wykorzystywali rywale, skutecznie nas punktując, szczególnie w drugiej połowie - komentuje Andrzej Nocny, trener bialostockiej ekipy.

WYNIKI 12. KOLEJKI

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Kasztelan Sierpc 27:33 (16:13).
MOKS: Kiedysz, Maksimowicz - Borsuk - 9 bramek, Czeremcha - 6, Dziemiach - 3, Tekień - 3, Jadczak - 2, Myśliwiec - 2, Jaskurzyński - 1, Dowgiert - 1, Stec, Kowalczyk.

Pabiks Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki 19:24, AZS Politechnika II Radom -
AZS UMCS Lublin 39:25, KPR Legionowo - Trójka Ostrołęka 33:17.
Mecz: AZS UW II Warszawa - AZS UŁ Łódź zakończył się w niedzielę, późnym wieczorem.

1. Legionowo 12 24 382:245
2. AZS Łódź 11 18 357:243
3. Kasztelan 12 14 333:319
4. Włókniarz 12 13 339:344
5. Pabiks 12 10 282:315
6. AZS UW II 11 10 295:315
7. Trójka 12 9 314:345
8. Politechnika II 12 9 334:337