Piłka nożna kobiet: Włókniarz Białystok - Praga Warszawa 2:2. Dobry początek, potem było gorzej (galeria)

Włókniarki zremisowały z Pragą Warszawa 2:2
Włókniarki zremisowały z Pragą Warszawa 2:2 Wojciech Wojtkielewicz
W pierwszym w 2022 roku meczu na własnym boisku drugoligowe piłkarki Włókniarza Białystok zremisowały 2:2 z Pragą Warszawa.

Potyczka idealnie zaczęła się dla gospodyń, które po 22. minutach prowadziły już 2:0. Najpierw Julia Lasota wykorzystała złe ustawienie bramkarki ze stolicy i przelobowała ją, a potem jedna z rywalek tak pechowo interweniowała przy dośrodkowaniu Mileny Radulskiej, że skierowała piłkę do własnej bramki.

Niestety, potem było już gorzej. Tuż przed przerwą przyjezdne wykorzystały rzut karny, zdobywając bramkę kontaktową, a w 85. minucie doprowadziły do remisu i białostocka drużyna musiała zadowolić się tylko punktem.

Kolejne spotkanie Włókniarz rozegra w sobotę - 19 marca, na wyjeździe z AZS-em UW Warszawa.

WYNIKI 12. KOLEJKI
Włókniarz Białystok - Praga Warszawa 2:2 (2:1).
Bramki dla Włókniarza: Lasota (12), samobójcza (22).

WAP Włocławek - AZS UW Warszawa 1:2, Loczki Wyszków - Medyk II Konin 1:0, KS Raszyn - UKS SMS III Łódź 5:0. Pozostałe spotkania zostały przełożone.