Piłka nożna. Karol Struski z Jagiellonii Białystok strzelił gola w reprezentacji Polski

Karol Struski (z prawej) strzelił gola w biało-czerwonych barwach
Karol Struski (z prawej) strzelił gola w biało-czerwonych barwach jagiellonia.pl
Pomocnik Jagiellonii Białystok Karol Struski strzelił gola dla reprezentacji Polski do lat 20 w wyjazdowym meczu z Rumunią, rozgrywanym w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Mimo to Biało-Czerwoni przegrali 1:2.

Struski wykorzystał w końcówce pierwszej połowy rzut karny, doprowadzając do remisu 1:1. Jagiellończyk grał do 63. minuty, kiedy został zmieniony przez Jakuba Kałuzińskiego z Lechii Gdańsk. Rumunii przesądzili o zwycięstwie w 80. minucie, po trafieniu Roberta Mustacy.

W ekipie Biało-Czerwonych w podstawowym składzie wystąpił też Maciej Mas, który jest z Jagiellonii wypożyczony do Skry Częstochowa. Młody napastnik zszedł z boiska w 72. minucie. Bramkarz Jagi Xavier Dziekoński mecz obejrzał z ławki rezerwowych.

Dzięki wygranej Rumunia została liderem Turnieju Ośmiu Narodów, Polska zajmuje czwarte miejsce.