Tomasz Dębek
Reprezentacja Polski w niedzielnym meczu Ligi Narodów przegrała z Włochami 0:1. Porażka była to równie pechowa - bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry - co zasłużona. W pierwszej połowie rywale zdominowali drużynę Jerzego Brzęczka, mieli mnóstwo okazji, dwa razy obijali poprzeczkę. Po przerwie grę Biało-Czerwonych rozruszali rezerwowi Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki, brakowało jednak skuteczności. Oto, jak oceniliśmy (w skali 1-6) naszych zawodników. Lucyna Nenow / Polska Press

Materiał oryginalny: Pechowa, choć zasłużona porażka z Włochami. Grać zaczęliśmy po przerwie [OCENY POLAKÓW] - Portal i.pl