Patryk Kucharewicz na Pucharze Narodów w Quadcrossie

(mara)
Patryk Kucharewicz wystartował w  Pucharze Narodów Europejskich w quadcrossie
Patryk Kucharewicz wystartował w Pucharze Narodów Europejskich w quadcrossie Fot. Metal-Fach LP
Patryk Kucharewicz zajął 11. miejsce drużynowo w Pucharze Narodów Europejskich w Quadcrossie. Zawody rozegrano w minioną niedzielę w Jauer koło Drezna.

Startowało 17 drużyn europejskich, ale po sobotnich eliminacjach zostało już 15 ekip.

Tak jak zapowiadaliśmy, Polskę reprezentował w tych zawodach m.in. Patryk Kucharewicz z Sokółki. Nasz zawodnik zajął 17. miejsce w biegu nr 2 i 14. w wyścigu nr 3. Polska reprezentacja mogła się poszczycić niezłą kondycją i dobrze przygotowanym sprzętem.

Podczas wszystkich zawodów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, o sprawność techniczną sprzętu Patryka dba ten sam od lat mechanik Wojciech Kwasowski. Już teraz przygotowuje quada dla naszego zawodnika do następnego sezonu.

Puchar Narodów zapewnił zawodnikom kolejne doświadczenia i otworzył przed nimi nowe możliwości. Ostatecznie puchar wygrała reprezentacja Belgii, przed Niemcami i Holandią.