Oto pedofile ścigani przez policję. Mogą ukrywać się w Twoim sąsiedztwie

(adek)
Pedofile poszukiwani przez policję. Ci ludzie skrzywdzili dzieci. Zobacz ich twarze i nazwiska. KLIKNIJ W KOLEJNE ZDJĘCIA > > >
Pedofile poszukiwani przez policję. Ci ludzie skrzywdzili dzieci. Zobacz ich twarze i nazwiska. KLIKNIJ W KOLEJNE ZDJĘCIA > > >poszukiwani.policja.pl
Ci mężczyźni poszukiwani są przez policję w związku z czynami o charakterze pedofilskim. Chodzi tu m.in. o zmuszanie do stosunków płciowych małoletnich, o obcowanie płciowe z małoletnimi, o prezentowanie pornografii im pornografii itp. Ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości osoby ścigane są z art. 200 kodeksu karnego, który przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności. Zdjęcia, nazwiska i rysopisy poszukiwanych pedofili znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Oto pedofile ścigani przez policję 9.05.2023

Policjanci z całej Polski poszukują osób w związku z art. 200 kodeksu karnego. Funkcjonariusze ścigają pedofili, którzy obcowali płciowo z małoletnimi, zmuszali do tych stosunków, prezentowali pornografię. Za przestępstwa tego typu art. 200 kodeksu karnego przewiduje 12 lat więzienia.

Wizerunki i rysopisy poszukiwanych przestępców seksualnych udostępniła policja na swojej stronie internetowej poszukiwani.policja.pl. Zostały pobrane 9.05.2023. Znajdziecie je w naszej galerii:

Czego dotyczy artykuł 200 Kodeksu Karnego?

Art. 200. [Seksualne wykorzystanie małoletniego]

  • § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
  • podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
  • § 2. (uchylony).
  • § 3. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • § 4. Karze określonej w § 3 podlega, kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.
  • § 5. Karze określonej w § 3 podlega, kto prowadzi reklamę lub promocję działalności polegającej na rozpowszechnianiu treści pornograficznych w sposób umożliwiający zapoznanie się z nimi małoletniemu poniżej lat 15.

Obejrzyj także:

Łowca pedofilów działający na Podlasiu sam okazał się pedofilem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Podobny do leginowicza
G
Gość
Pedofile, handlarze narkotyków, sprawcy pobić...

Wiecie jak powstaje taki artykuł?

Siada pismak na sedesie i robi... wiadomo. Ale że lubi sobie posiedzieć to zabiera laptopa i wkleja zdjęcia z publicznie dostępnej strony policji. Po prostu kopiuje. I już jest "artykuł", więc można spuścić wodę.
G
Gość
Podobny do S.Leginowicza
m
mobi
Wszyscy jesteśmy w pewnym stopniu i pod jakimś względem zboczeni i chorzy psychicznie. Na to niema dobrego leku,. a obecnie jedynie prywatnie i to może jeden na sto lekarz psychiatra potrafi dobrać odpowiednią terapię. Reszta lekarzy jedynie pogarszają stan czy nawet całkowicie i dosłownie robią z ludzi wariatów. Mnie to jeszcze oskarża taki jeden są[wulgaryzm] za nie spłacone zaległości po wizytach na które nie zgłosiłem się, a byłem umówiony. Teraz to mi pasuje jedynie kogoś puknąć lub stuknąć. Jak kto woli...
G
Gość
A gdzie jest kurdupel?
G
Gość
Hm do Polski przylatuje Hiszpan aby wyjasnic sprawe pegasusa, rozmowy zacznie z...pedofilami,pederastami spod znaku LGBTe, damami Lempart, Suchonow itd., sędziami i politykami Tuleyą, Żurkiem, Brejzą, Giertyczem, Tuskiem i zadaniem Hiszpana jest zmiana władzy w Polsce, usunąc PiS i usadowić u sterów władzy PO z Tuskiem na czele. No cóż, zle sie zyje pederastom,pedofilom, sędziom i dla polskojezycznej , antypolskiej partii PO....Pomóżcie mu polscy gamonie, tumany, nie zawiedzcie on na takich jak wy liczy.
G
Gość
10 lutego, 14:39, Gość:

za granicą? tzn. w Watykanie?

10 lutego, 16:04, Gość:

a węch rejestruje smród od ciebie pedofilski, stale atakujesz Watykan, a czemu nie cerkiew, tam ich było mnóstwo, Sawa wydawał homoseksualistów i co?

hahahahaha . Jest temat pedofili i jest Alina Sz z TBSów z zaburzeniami węchu i wieloletnią [email protected]ą fobiczną dotyczącą prawosławnych Polaków i seksualnymi dewiacjami o otaczających ją pedofilach .

G
Gość
10 lutego, 17:06, Gość:

a mogli ich przenieść do innej parafii

10 lutego, 17:56, Gość:

to sa prawosławni, jeden z nich jest twoim kuzynem, a ty bywałes z nim, a teraz odwracasz uwagę...parafią, uwazaj bo jak ciebie złapią ojcowie to bedzie miazga z [wulgaryzm]

skoro wiesz ze to prawoslawni to znaczy ze to ty ich znasz - nie ja :DDD

G
Gość
10 lutego, 17:06, Gość:

a mogli ich przenieść do innej parafii

to sa prawosławni, jeden z nich jest twoim kuzynem, a ty bywałes z nim, a teraz odwracasz uwagę...parafią, uwazaj bo jak ciebie złapią ojcowie to bedzie miazga z [wulgaryzm]

G
Gość
a mogli ich przenieść do innej parafii
G
Gość
Sekielski znów kręci film, a czy zapłacił odszkodowanie Księdzu, którego oskarzał o pedofilie? Okazało sie, ze ksiądz nie jest i nie był pedofilem, a Żyd Sekielski jest bezkarny?
G
Gość
10 lutego, 14:39, Gość:

za granicą? tzn. w Watykanie?

a węch rejestruje smród od ciebie pedofilski, stale atakujesz Watykan, a czemu nie cerkiew, tam ich było mnóstwo, Sawa wydawał homoseksualistów i co?

G
Gość
za granicą? tzn. w Watykanie?
G
Gość
ani jednego ksiedza??
K
Kurier Choroszczy
Ja bym jeszcze zaapelował do rodziców dzieci korzystających z kurtyn wodnych na Rynku. Grasuję tam pseudoekolog który lubi sobie ponagrywać takie dzieci. Bóg wie do czego potrzebne mu takie nagrania.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie