Osiedle Słoneczne w Nowodworcach. Domy na miarę Twoich...

  Osiedle Słoneczne w Nowodworcach. Domy na miarę Twoich potrzeb

  Artykuł sponsorowany

  Kurier Poranny

  Osiedle Słoneczne w Nowodworcach. Domy na miarę Twoich potrzeb
  1/8
  przejdź do galerii
  Zależy Ci na mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie bliskim sąsiedztwie miasta? Cenisz sobie kameralną atmosferę i marzysz o zamieszkaniu w domu? Osiedle Słoneczne w Nowodworcach będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.
  Osiedle Słoneczne położone jest zaledwie 400 metrów od granic Białegostoku, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Wyżyny. Jego budową zajmuje się firma Campo, specjalizująca się w zabudowie jednorodzinnej i szeregowej.

  W pobliżu osiedla znajduje się sklep oraz przystanek komunikacji miejskiej, na którym zatrzymuje się autobus linii nr „3”, kursujący między Nowodworcami a Kleosinem. Obok przebiega również droga rowerowa, która umożliwia podziwianie walorów przyrodniczych Podlasia z perspektywy dwóch kółek.

  Osiedle stanowią 24 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Będzie całkowicie ogrodzone i zamknięte, co przełoży się na większe poczucie prywatności i bezpieczeństwa jego mieszkańców. Niewątpliwym atutem Osiedla Słonecznego jest niewielki zbiornik wodny, który znajdzie się w jego obrębie.

  Większość działek ma powierzchnię 370 mkw. Przed stojącymi na nich budynkami ułożony jest polbruk.

  Każdy dom, razem z garażem, ma powierzchnię około 135 mkw. Na parterze mieści się przestronny, bo prawie 30 metrowy salon połączony z jadalnią, a także kuchnia, wc i taras. Aby dostać się do garażu nie trzeba wychodzić z domu, gdyż przejść do niego można również z wiatrołapu. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi wnoszenie zakupów do domu i pozwoli uniknąć przemoknięcia w mniej pogodne dni.

  Dzięki temu, że kupujący mają możliwość rozmieszczenia ścian działowych według własnych potrzeb, mogą uzyskać trzy lub cztery pokoje, a także jedną lub dwie łazienki. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w pomieszczeniach nie ma skosów, które często spędzają sen z powiek podczas aranżacji wnętrza. Warto wspomnieć, że przyszli mieszkańcy mają także wpływ na układ instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej.

  Udogodnieniem, na które mogą liczyć mieszkańcy Osiedla Słonecznego jest ogrzewanie z miejskiej sieci gazowej, kanalizacja oraz połączenie z siecią światłowodową. Warto dodać, że kupujący mają do wyboru dwa standardy wykończenia – stan deweloperski i stan „pod klucz”, wykonany we współpracy z firmą Komfortowy dom.

  Osiedle Słoneczne znajduje się poza miastem, ale w jego sąsiedztwie. Dzięki temu będzie doskonałym miejscem do życia dla tych, którzy stawiają na komfort, kameralną atmosferę i marzą o zamieszkaniu w domu.

  https://campo-domy.pl/inwestycja/osiedle-sloneczne-nowodworce-wyzyny/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo