Osiedle Rekreacyjne – gdzie miasto łączy się naturą! Zamieszkaj na skraju lasu, blisko centrum Białegostoku!

Artykuł sponsorowany YUNIVERSAL PODLASKI SP. Z O. O
Wiele zapytań i próśb ze strony klientów zainteresowanych kupnem mieszkania na Osiedlu Rekreacyjnym, otworzyło drzwi do realizacji dalszych inwestycji mieszkaniowych przy Lesie Solnickim. Takim sposobem, przy ulicy Feliksa Filipowicza w Białymstoku powstały kolejne nieruchomości mieszkalne, konsekwentnie zachowane ze wszelkimi dogodnościami lokalizacyjnymi. Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku nr 7!

Osiedle Rekreacyjne ulokowane jest na Nowym Mieście. Punkcie na mapie Białegostoku o idealnie rozbudowanej i skomunikowanej infrastrukturze.

Dla każdego – coś fajnego

Gwarantem zadowolenia z wszelkich atutów osiedla, są mieszkańcy dotychczasowo powstałych bloków. Okazuje się, że lokalizacja, wykończenie, infrastruktura, sąsiedztwo – przypadły do gustu rodzinom z dziećmi, młodym małżeństwom, emerytom, osobom lubiącym spokój i ciszę, jak również ludziom aktywnym.

Naszą chlubą na Osiedlu Rekreacyjnym, jest widok z mieszkań, ulokowanych na wysokich kondygnacjach. Można z nich podziwiać korony drzew Lasu Solnickiego. Chciałbym też nadmienić, że w najbliższej okolicy powstaje także boisko sportowe – wymienia Prezes Zarządu Yuniversalu Podlaskiego, Antoni Piekut.

Rodziny z dziećmi wraz z budową kolejnych budynków mieszkalnych będą mogły spędzać całe dnie na najnowszych placach zabaw. Jest to też zdrowy wypoczynek, ponieważ inwestycja znajduje się tuż przy Lesie Solnickim, a jak wiadomo, las to tlen i zdrowie. Z uroków leśnych ścieżek chętnie korzystają spacerowicze, w tym emeryci. Nieco młodsi, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej, wybrali ścieżki leśne o trudniejszym ułożeniu, czy to do joggingu czy nordic walking. Korzystają także z lokalnej siłowni pod chmurką lub rozległych tras rowerowych. Ważne, że wszystko w zasięgu swojego wymarzonego mieszkania. Położenie osiedla doceniają także osoby pracujące, ponieważ dojazd do centrum Białegostoku zajmuje z Osiedla Rekreacyjnego komunikacją miejską dziesięć minut. Samochodem zaś – kilka minut. A po powrocie, w ciszy, spokoju i na świeżym powietrzu, można oddać się zasłużonemu wypoczynkowi. Jak się okazuje, Osiedle Rekreacyjne jest idealne również dla studentów. A to za sprawą znajdujących się nieopodal kampusów Uniwersytetu w Białymstoku i Politechniki Białostockiej oraz jej wydziału w pobliskim Kleosinie.

Najistotniejszym faktem w Osiedlu Rekreacyjnym jest możliwość obcowania z naturą, możliwość odskoczni od zgiełku miasta, jednocześnie bez konieczności całkowitej rezygnacji z miejskich udogodnień.

Komu w drogę – temu czas

Osiedle Rekreacyjne to komunikacja na najwyższym możliwym poziomie. Z jednej łatwy wyjazd na Trasę Niepodległości, biegnącą przez osiedla Nowe Miasto, Zielone Wzgórza i Leśną Dolinę w stronę drogi krajowej nr 8, umożliwia bardzo szybki i bezkolizyjny wyjazd na drogę prowadzącą do Warszawy, natomiast z drugiej nowo wybudowaną ulicą Ciołkowskiego w kierunku drogi krajowej nr 19. Dla osób poruszających się komunikacja miejską miasto wybudowało pętle autobusową z końcowym przystankiem linii nr 3 oraz 23.

Komu, komu? Bo idę do domu!

Nieruchomości ulokowane na Osiedlu Rekreacyjnym mają ogromny wachlarz metrażowy. Obecnie w ramach IV etapu inwestycji powstaje budynek nr 6, który z dwóch stron będzie miał odpowiednio 8 i 9 kondygnacji co przekłada się na 123 mieszkania o powierzchni od 27 do 98 mkw. Do sprzedaży w ostatnich dniach trafił również budynek nr 7 z lokalami mieszkalnymi od 38 do nawet 135 mkw. W cenie nieruchomości nabywca otrzyma też komórkę lokatorską. Cechą charakterystyczną Osiedla Rekreacyjnego jest funkcjonalność mieszkań. Łatwo je przystosować zarówno dla jednego lokatora czy rodziny, jak i pod wynajem pokojów dla studentów. Inwestycja posiada także garaże podziemne. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkaniami na Osiedlu Rekreacyjnym, promocją objęte zostały wybrane duże lokale mieszkalne w budynkach nr 4 i 5. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY:

https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/99,Bialystok-Osiedle-Rekreacyjne-VII---Nowe-Miasto-ul-Filipowicza-budynek-nr-7

Dodaj ogłoszenie