ORLEN KolTrans rekrutuje na stanowisko Maszynisty pojazdów trakcyjnych

Materiał informacyjny ORLEN KolTrans

ORLEN KolTrans to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, w której największym kapitałem są LUDZIE. Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy, dlatego też zapewniamy im możliwość rozwoju, szeroki pakiet usług socjalnych oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Dążymy do tego, aby każdy pracownik miał poczucie zadowolenia i spełnienia zawodowego oraz czuł się współtwórcą sukcesu firmy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Szeroki pakiet benefitów: dodatkowa opieka medyczna, dofinasowanie w zakresie sportu, rekreacji, wypoczynku i kultury, dofinansowanie do nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, karty zakupowe i zniżkowe na paliwo, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów i inne

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową obsługę pojazdu trakcyjnego podczas wykonywania pracy pociągowej na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi, sprawne i bezpieczne wykonywanie czynności na danym stanowisku gwarantujące bezpieczeństwo ruchu kolejowego.

Miejsce pracy: Trasy obsługiwane przez OKT (sieć kolejowa w rejonie północno-wschodniego Mazowsza, całego Podlasia lub północnej Lubelszczyzny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected] (wpisując w temacie wiadomości: Maszynista pojazdów trakcyjnych, nr ref. 03/21)

Szczegółowe informacje na naszej stronie www.orlenkoltrans.pl

Dodaj ogłoszenie