Orędzie prezydenta na nowy rok 2021. Andrzej Duda: Szczepionka jest skuteczna i bezpieczna. Sam skorzystam z programu szczepień [TREŚĆ]

Tomasz Dereszyński
Tomasz Dereszyński

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Prezydent Andrzej Duda życzył Polakom, by sprostali wyzwaniom 2021 roku. "Wierzę, że to będzie dobry rok dla Polek i Polaków".

Prezydent Andrzej Duda zaapelował do Polaków o wzięcie udziału w szczepieniu przeciw COVID-19. Ten temat był najważniejszym elementem corocznego orędzia głowy państwa do Polaków wygłaszanego 31 grudnia w sylwestra.

"Rozmawiałem z wieloma ekspertami, lekarzami i naukowcami. Zgodnie podkreślają, że szczepionka jest skuteczna i bezpieczna. Apelują, żeby skorzystać z tej wielkiej szansy. Przyłączam się do tych apeli. Sam także wezmę udział w Narodowym Programie Szczepień" - powiedział.

Prezydent zachęcał Polaków do niesienia sobie pomocy nawzajem. Jak zauważył, życie w pandemii uświadomiło nam szczególnie mocno, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem.

Andrzej Duda życzył Polakom, by sprostali wyzwaniom 2021 roku. "Wierzę, że to będzie dobry rok dla Polek i Polaków".

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy

Drodzy Rodacy, Szanowni Państwo!

Żegnamy stary rok. Ale dzisiejszy Sylwester jest inny niż poprzednie. Spędzamy go w domach, w gronie najbliższych. Bo też cały mijający rok był inny niż lata ubiegłe. Okazał się dla nas wszystkich niezwykle trudny.

Był to rok pełen wyrzeczeń, dramatów i cierpienia. Z głębokim współczuciem obejmuję myślą rodziny pogrążone w smutku po stracie bliskich. Niech nowy rok przyniesie Państwu pocieszenie i ukojenie.

Kiedy z radością witaliśmy nadejście nowego 2020 roku, nikt nie spodziewał się, jak bardzo zmieni on nasze życie. Pandemia koronawirusa ogarnęła cały świat, a w ostatnich miesiącach uderzyła z wielką mocą także w nasz kraj, w Polskę. Stanęliśmy przed wyzwaniami o niespotykanej dotąd skali.

Robiliśmy, co w naszej mocy, żeby sprostać temu nieznanemu wcześniej wyzwaniu. My, Polacy, wykazaliśmy się olbrzymią determinacją i poświęceniem. Pokazaliśmy to, co w nas najlepsze: solidarność, życzliwość, gotowość do współpracy, zrozumienie. Wszystkim Państwu, drodzy Rodacy, serdecznie za to dzisiaj dziękuję.

Chcę szczególnie podziękować tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, diagnostom i wszystkim służbom medycznym. Dziękuję żołnierzom Wojska Polskiego i funkcjonariuszom innych służb mundurowych oraz wolontariuszom wspomagającym działania medyczne i opiekuńcze.

Dziękuję także nauczycielom, którzy od wielu miesięcy pełnią swoją ogromnie ważną misję w całkowicie nowych warunkach. Dziękuję przedsiębiorcom, którzy mimo epidemii dają świadectwo swoich kompetencji i umiejętności, a zarazem dbają o miejsca pracy swoich współpracowników i ich rodziny.

Uratowanie milionów miejsc pracy Polek i Polaków to jeden z największych sukcesów tego mijającego roku. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom – dzięki przeznaczeniu ponad 100 miliardów złotych na pomoc dla polskich firm – udało się mimo kryzysu nie dopuścić do powrotu masowego bezrobocia. Działania te muszą być kontynuowane w nadchodzącym roku, szczególnie w odniesieniu do branż, które zostały najmocniej dotknięte skutkami pandemii.

Rok 2020 był wyjątkowy także ze względu na wybory prezydenckie. Choć przeprowadzenie ich w sposób bezpieczny nie było proste, udało się to zrobić. Ponad 20 milionów obywateli poszło do urn, wiedząc, że każdy głos ma znaczenie. Chcę dzisiaj za to raz jeszcze podziękować wszystkim moim Rodakom, niezależnie od tego, na kogo Państwo głosowali. Rekordowa frekwencja daje silny demokratyczny mandat. To także dowód stabilności i dojrzałości naszej polskiej demokracji. Ogromnie za ten dowód dziękuję.

Szanowni Państwo!

Widzimy, jak cały świat zmaga się z kolejną falą epidemii. Cała Europa wprowadza obecnie niezwykle surowe restrykcje i obostrzenia. Także nas czekają kolejne wyrzeczenia podczas najbliższych miesięcy i trudnych zmagań z epidemią.

Rozpoczęliśmy właśnie narodową kwarantannę. Podejmujemy ten wysiłek, bo wiemy, że tylko zdecydowane działania zahamują rozwój epidemii. Jesteśmy mądrym, odpowiedzialnym narodem i jestem przekonany, że ze zrozumieniem podejdziemy do niezbędnych ograniczeń, kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas.

Nowy 2021 rok będzie czasem stopniowego powrotu do normalnego życia. Nadzieję daje nam Narodowy Program Szczepień. Ufamy, że szczepionka pozwoli uporać się z pandemią i pomoże nam wrócić do normalności.

Od wielu miesięcy angażowałem się w działania, które miały zapewnić Polakom szybki dostęp do szczepień przeciwko COVID-19. Działania te we współpracy z naszymi partnerami z Unii Europejskiej zakończyły się sukcesem. Dziś jesteśmy gotowi do przeprowadzenia programu szczepień na masową skalę. W ostatnich tygodniach rozmawiałem na ten temat z wieloma ekspertami, lekarzami i naukowcami. Zgodnie podkreślają, że szczepionka jest skuteczna i bezpieczna. Apelują, żeby skorzystać z tej wielkiej szansy. Przyłączam się do tych apeli. Sam oczywiście także wezmę udział w Narodowym Programie Szczepień.

W nadchodzącym roku musimy wzmocnić polską gospodarkę. Od nas zależy, jak szybko wrócimy na ścieżkę dynamicznego wzrostu. Oby rychło nastąpił czas powrotu do normalnego funkcjonowania wszystkich instytucji prywatnych i publicznych.

Witamy nowy 2021 rok z nadzieją. Ufamy, że będzie lepszy. Wkraczamy w niego mądrzejsi o trudne doświadczenia. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia i zachowania. Życie codzienne w czasach pandemii mocniej niż dotychczas uświadomiło nam, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. Dlatego jest to także czas wielkiej serdeczności, otwartości, gotowości do niesienia pomocy i wsparcia drugiemu człowiekowi. Życzę Państwu, żeby to dobro pozostało z nami i w nas także po zakończeniu pandemii.

Drodzy Rodacy!

Wejdźmy w nowy 2021 rok mocni wiarą we własne siły i nadzieją na sprostanie wszelkim wyzwaniom, które w tych najbliższych dwunastu miesiącach czekają nas w życiu prywatnym i zawodowym. Wierzę, że będzie to dobry rok dla Polski i Polaków!

Materiał oryginalny: Orędzie prezydenta na nowy rok 2021. Andrzej Duda: Szczepionka jest skuteczna i bezpieczna. Sam skorzystam z programu szczepień [TREŚĆ] - Polska Times

Komentarze 58

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jak zawsze tylko bełkot :)

G
Gość
"„Jak ONI się szczepią”. Kilka przykładów działania maszyny propagandowej w celu akwizycji TERAPII GENOWEJ nazywanej szczepieniem"

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/jak-oni-sie-szczepia-kilka-przykladow-dzialania-maszyny-propagandowej-w-celu-akwizycji-terapii-genowej-nazywanej-szczepieniem/
G
Gość

"Mentzen: „NIE ZAMIERZAM SIĘ SZCZEPIĆ”! Lockdown i nowe podatki niszczą Polskę?! Szaleństwo PiS?!"

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/mentzen-nie-zamierzam-sie-szczepic-lockdown-i-nowe-podatki-niszcza-polske-szalenstwo-pis/

G
Gość
2 stycznia, 12:55, Abadon:

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

2 stycznia, 22:58, Red:

100% racji. Morawiecki- matka żydówka, Duda- żona żydów, Kaczyński- Kalkstejn-dziadkowie żydzi z Odessy, Sikorski- żona żydówa, Tusk- z rodziny zniemczonych żydów, JP II- matka żydówa, nazwisko Katz z Bielska-Białej, Kwaśniewski- Stoltzman, Balcerowicz- Bucholtz,, Michnik-Szechter, J.K Bielecki- Blumenfeld, M. Borowski- Berman (jego wuj - Jakub Berman- zbrodniarz),Chrzanowski-Knopfstejn

Wymieniać dalej elitę chazarską w Polsce?

Józef , Maria i Jezus Król Polski .

C
Czytelnik

Uwaga! Test systemu automatycznego Cenzora : "u [wulgaryzm] mianie", "u [wulgaryzm]mianie", "u[wulgaryzm] mianie", "u[wulgaryzm]mianie". Dla wyjaśnienia Cenzorowi fizycznemu: Powyższy wyraz dotyczy startu procesu!

G
Gość
2 stycznia, 12:55, Abadon:

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

2 stycznia, 22:58, Red:

100% racji. Morawiecki- matka żydówka, Duda- żona żydów, Kaczyński- Kalkstejn-dziadkowie żydzi z Odessy, Sikorski- żona żydówa, Tusk- z rodziny zniemczonych żydów, JP II- matka żydówa, nazwisko Katz z Bielska-Białej, Kwaśniewski- Stoltzman, Balcerowicz- Bucholtz,, Michnik-Szechter, J.K Bielecki- Blumenfeld, M. Borowski- Berman (jego wuj - Jakub Berman- zbrodniarz),Chrzanowski-Knopfstejn

Wymieniać dalej elitę chazarską w Polsce?

Nawet jak by byli żydami jak to przedstawiasz, to jakie to ma znaczenie ?

Po za tym dziwni ci "żydzi" co chodzą do kościoła katolickiego i publicznie zażywają komunię, masz jakąś fajną teorię ?

G
Gość
2 stycznia, 12:55, Abadon:

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

2 stycznia, 22:58, Red:

100% racji. Morawiecki- matka żydówka, Duda- żona żydów, Kaczyński- Kalkstejn-dziadkowie żydzi z Odessy, Sikorski- żona żydówa, Tusk- z rodziny zniemczonych żydów, JP II- matka żydówa, nazwisko Katz z Bielska-Białej, Kwaśniewski- Stoltzman, Balcerowicz- Bucholtz,, Michnik-Szechter, J.K Bielecki- Blumenfeld, M. Borowski- Berman (jego wuj - Jakub Berman- zbrodniarz),Chrzanowski-Knopfstejn

Wymieniać dalej elitę chazarską w Polsce?

Nie wypada nie przytoczyć wykładu pana profesora Kieżuna, powstańca warszawskiego, który odsłania kulisy "transformacji ustrojowej", która to z kolei wywłaszczyła Polaków z majątku narodowego:

Wykład prof. Kieżuna:

"Polska jest KOLONIĄ od 1989r. !"

"Suche fakty na temat "reformy okrągłego stołu", czyli jak od 1989 roku staliśmy się państwem skolonizowanym przez zagraniczne korporacje."

https://www.youtube.com/watch?v=NlY8LCJfUBo

G
Gość

"Konfederacja wprost: PiS wprowadza OBOWIĄZEK szczepień! Żądamy DOBROWOLNOŚCI! KORWiN TV"

https://www.youtube.com/watch?v=b5DcXv-or0I

R
Red
2 stycznia, 12:55, Abadon:

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

100% racji. Morawiecki- matka żydówka, Duda- żona żydów, Kaczyński- Kalkstejn-dziadkowie żydzi z Odessy, Sikorski- żona żydówa, Tusk- z rodziny zniemczonych żydów, JP II- matka żydówa, nazwisko Katz z Bielska-Białej, Kwaśniewski- Stoltzman, Balcerowicz- Bucholtz,, Michnik-Szechter, J.K Bielecki- Blumenfeld, M. Borowski- Berman (jego wuj - Jakub Berman- zbrodniarz),Chrzanowski-Knopfstejn

Wymieniać dalej elitę chazarską w Polsce?

G
Gość
2 stycznia, 17:42, Jedrek:

Andrzejku twoich słów nikt nie bierze na poważnie. Szkoda mi Ciebie niby jesteś glowa państwa a tak naprawdę marionetka. Andrzejku żyj sobie dalej w swoim wirtualnym świecie moze zacznij pokemony zbierać?

A Ty kogo reprezentujesz ?

J
Jedrek

Andrzejku twoich słów nikt nie bierze na poważnie. Szkoda mi Ciebie niby jesteś glowa państwa a tak naprawdę marionetka. Andrzejku żyj sobie dalej w swoim wirtualnym świecie moze zacznij pokemony zbierać?

G
Gość
2 stycznia, 8:36, Gość:

Kto jeszcze wierzy w cokolwiek co powie ten pisowski pajac :)

2 stycznia, 10:24, Abadon:

Czego czepiacie się niejakiego Dudy namaszczonego przez Sanhedryn, wielkiego budowniczego żydowskiego państwa „Polin” na gruzach Rzeczypospolitej? Wszak wybrali go Polacy.

2 stycznia, 10:54, AB:

My Polacy nie wybraliśmy Dudy, Duda został nam „wybrany” i ogłoszony „wybranym” przez chazarskiego okupanta

2 stycznia, 12:13, Gość:

Nikt nie bierze na powaznie takich tekstów jak twój

Wiadomo że Polacy dzielą sie na patriotów i na zdrajców wywodzących sie głownie z lewaków.

Lewaków jet mało więc wygrywają wybory prawicowcy.

W tej sytuacji lewactwo może tylko obrażać.

Ale nikogo to nie zaskakuje bo lewactwo to [wulgaryzm] nie od dziś.

Wybraliśmy prezydenta A.Dudę i PIS aby dobili postkomunę

Sprawy idą ku dobremu. Ani putinowcy ani masoni,ani żydzi ani szkopy nie mogą zatrzymać rozwoju Polski

Jak biurwy masońsko-żydowskie z Brukseli zaczną nam szkodzić to olejemy ich cienkim sikiem jak to od wczoraj robi Wielka Brytania

Wielka Polska też się nie podda naszym wrogom tak jak to robi od tysiąca lat

Lewacką zgniliznę trzeba nazywać po imieniu tak jak to zrobił bp.Jędraszewski.

Różowa zaraza jest tylko trochę mniej czerwona od czerwonej zarazy.

Nie da się tego wyplenić całkowicie ale mozna ograniczyć.

To tak jak z robactwem.

Trzeba truć i się nie przejmować.

2 stycznia, 17:09, Gość:

Uf, uf - sama potężna Polska, chyba jak palec w du...pie. Też ma moc, tylko co wydłubie.

Nie sama, bo coraz więcej ludzi w innych państwach widzi błędy rządzących.

G
Gość
2 stycznia, 8:36, Gość:

Kto jeszcze wierzy w cokolwiek co powie ten pisowski pajac :)

2 stycznia, 10:24, Abadon:

Czego czepiacie się niejakiego Dudy namaszczonego przez Sanhedryn, wielkiego budowniczego żydowskiego państwa „Polin” na gruzach Rzeczypospolitej? Wszak wybrali go Polacy.

2 stycznia, 10:54, AB:

My Polacy nie wybraliśmy Dudy, Duda został nam „wybrany” i ogłoszony „wybranym” przez chazarskiego okupanta

2 stycznia, 12:13, Gość:

Nikt nie bierze na powaznie takich tekstów jak twój

Wiadomo że Polacy dzielą sie na patriotów i na zdrajców wywodzących sie głownie z lewaków.

Lewaków jet mało więc wygrywają wybory prawicowcy.

W tej sytuacji lewactwo może tylko obrażać.

Ale nikogo to nie zaskakuje bo lewactwo to [wulgaryzm] nie od dziś.

Wybraliśmy prezydenta A.Dudę i PIS aby dobili postkomunę

Sprawy idą ku dobremu. Ani putinowcy ani masoni,ani żydzi ani szkopy nie mogą zatrzymać rozwoju Polski

Jak biurwy masońsko-żydowskie z Brukseli zaczną nam szkodzić to olejemy ich cienkim sikiem jak to od wczoraj robi Wielka Brytania

Wielka Polska też się nie podda naszym wrogom tak jak to robi od tysiąca lat

Lewacką zgniliznę trzeba nazywać po imieniu tak jak to zrobił bp.Jędraszewski.

Różowa zaraza jest tylko trochę mniej czerwona od czerwonej zarazy.

Nie da się tego wyplenić całkowicie ale mozna ograniczyć.

To tak jak z robactwem.

Trzeba truć i się nie przejmować.

Uf, uf - sama potężna Polska, chyba jak palec w du...pie. Też ma moc, tylko co wydłubie.

G
Gość
2 stycznia, 12:55, Abadon:

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

Ty jesteś wierzącym i praktykującym anty-żydem który propaguje że od 1990 roku rządzą w Polsce żydzi chodzą na pokaz do kościoła katolickiego, przyjmują komunię świętą itd.

Pewnie chodzi Ci o przekaz że jacyś ludzie pod jakimiś ukrytymi sztandarami których nawet trudno nazwać z imienia i nazwiska rządzą i dla tego jest źle.

Ale nie da się ich wyłapać żeby ukarać bo właściwie nie wiadomo kim są i jak się naprawdę nazywają.

Czy dobrze rozumuję ?

A
Abadon

PIS-PO

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian

Dodaj ogłoszenie