Oj działo się! Aż 16 251 fanów na trybunach, walka na doping Ultry i Młodej Ultry. Gol z połowy boiska Imaza!

Jagiellonia - Cracovia 1:1. Wielkie emocje na murawie i trybunach
Jagiellonia - Cracovia 1:1. Wielkie emocje na murawie i trybunach Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia jest już pewna utrzymania w ekstraklasie. To główna wiadomość po meczu z Cracovią, który Żółto-Czerrwoni zremisowali 1:1. Na trybunach zasiadło aż 16 251 widzów, tworząc niesamowitą atmosferę. Za bramkami, na przeciw siebie kibicowała Ultra i Młoda Ultra.

Spotkanie może nie było wielkim widowiskiem, ale na pewno warto było przyjść na stadion przy ul. Słonecznej. Jagiellonia zrealizowała główny zamierzony cel na ten mecz, czyli zapewnienie sobie utrzymania w ekstraklasie. Gwarantował to przynajmniej jeden punt zdobyty z Cracovią. I tak też się stało. Żółto-Czerwoni wywalczyli "oczko" po remisie 1:1.

Takich bramek nie często ogląda się na boiskach. W Białymstoku padł gol strzelony prawie z połowy boiska, który wprawił w euforię kibiców Jagiellonii. Jesus Imaz zobaczył, że bramkarz rywali, nie cofnął się do swojej bramki i zdecydował się na przelobowanie golkipera. Piłka przeleciała na brmkarzem i wpadła do siatki bramki Cracovii. Piękny gol.

Niestety, po raz kolejny Jagiellonia nie utrzymała prowadzenia do końca meczu. W drugiej połowie Cracovia wyrównała i niemal nie strzeliła zwycięskiej bramki. Padł remis, który spowodował, że na ostatni mecz do Lecha Jagiellonia pojedzie już spokojna.