Na gali - balu biznesu - 18 listopada przedstawimy największe firmy, eksporterów i inwestorów. Jeszcze czekamy na zgłoszenia do tytułu Najlepszy Pracodawca w konkursie towarzyszącym Złotej Setce.

A dzisiaj przedstawiliśmy kapitule 13. już Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw wyniki tegorocznego rankingu.

Na podstawie danych zaczerpniętych z Krajowego Rejestru Sądowego i nadesłanych przez samych przedsiębiorców powstała lista stu liderów podlaskiej gospodarki (i jeszcze 50 w tzw. poczekalni). Razem z tegorocznymi partnerami naszego przedsięwzięcia: firmą doradczą PwC i wywiadownią gospodarczą Bisnode staraliśmy się, aby nie zabrakło tu żadnego z ważnych graczy na naszym rynku.

Nagrodzimy ich w tym roku większą liczbę niż w poprzednich latach: na listopadowej gali uhonorujemy firmy o największych przychodach w roku 2015, po trzech w kategorii firm dużych, średnich i małych. Pokażemy firmę, która najwyżej awansowała w Setce i tę, która w niej zadebiutowała w najbardziej spektakularny sposób. Uwzględniając kilka wskaźników na raz nagrodzimy tytułem Firma Roku firmę najbardziej dynamicznie się rozwijającą.

Z rąk profesora Witolda Orłowskiego, głównego doradcy PwC, kilka firm odbierze na gali tytuły Eksportera i Inwestora Roku. A prestiżowy tytuł Menedżera Roku (wyłonionego w wyniku głosowania organizacji okołobiznesowych i przedsiębiorców regionu) przypadnie w tym roku....

Nie możemy jeszcze zdradzić komu, ale będzie to
albo Adam Byglewski, wiceprezes Adampolu,
albo Zbigniew Kalinowski, prezes OSM Piątnica,
albo Jacek Kucharewicz, prezes Metal-Fachu.
Może Henryk Owsiejew, właściciel Malowa
lub Katarzyna Rutkowska, prezes AC S.A.

- bo to właśnie ci przedsiębiorcy tworzą grono nominowanych do tytułu.

Nie zamykamy natomiast jeszcze listy zgłoszeń do tytułu Najlepszego Pracodawcy województwa podlaskiego. Żeby wziąć udział w tym rankingu, wystarczy poddać firmę prostemu badaniu ankietowemu, które przeprowadza firma Direction Group.

- To okazja, aby pokazać, jak dobra jest firma w spełnianiu oczekiwań fachowców, swoich obecnych lub przyszłych pracowników - zachęca Marek Masalski, prezes Direction Group.

Firmy zainteresowane dołączeniem do rankingu o tytuł Najlepszego Pracodawcy prosimy o kontakt z: Anną Jankowską: anna.jankowska@polskapress.pl tel. 85 748 95 65.