Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nowi eksperci na dyżurach w Porannym

(es)
Na Państwa pytania odpowiadać będą pedagodzy, logopedzi i psycholodzy z Centrum Edukacji i Terapii  Humanum
Na Państwa pytania odpowiadać będą pedagodzy, logopedzi i psycholodzy z Centrum Edukacji i Terapii Humanum Archiwum
Skorzystaj z darmowych porad specjalisty.

Już od najbliższego piątku na naszych dyżurach ekspertów będą nowi specjaliści. Na Państwa pytania odpowiadać będą pedagodzy, logopedzi i psycholodzy z Centrum Edukacji i Terapii Humanum.

W piątek od godziny 13 do 14 zapraszamy na dyżur pani Wioletty Toczko - pedagoga i terapeutki uzależnień. Czekamy więc na pytania na temat uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard, komputer, itd.), współuzależnienia, problemów dorosłych dzieci alkoholików, czy regulacji prawnych dotyczących substancji psychoaktywnych oraz relacji z nastolatkami.

Pani Wioletta Toczko jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku oraz pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Odbyła specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Od 10 lat związana z przedsięwzięciami mającymi na celu pomoc dzieciom i młodzieży sprawiającej problemy wychowawcze, zagrożonej uzależnieniem lub uzależnionej oraz ich rodzinom.

Oferuje konsultacje dla osób, które mają problem z różnego rodzaju uzależnieniami, konsultacje dla rodziców, pedagogów, pomaga w kierowaniu do ośrodków stacjonarnych, proponuje indywidualną terapię motywacyjną, diagnozuje uzależnienia, prowadzi terapię indywidualną i rodzinną.

Wszystkich potrzebujących tego rodzaju pomocy lub porady zachęcamy do telefonowania w najbliższy piątek w godz. 13 - 14, pod nasz numer telefonu (85) 748 96 57 lub bezpłatny numer infolinii: 800 127 048.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny