MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 22
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MONTER...
fot. Kkapica_afk

Nowe oferty pracy w Białymstoku. Tutaj można nieźle zarobić. Sprawdź, gdzie warto aplikować [STAWKI]

MONTER

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Miejsce zatrudnienia: Białystok

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania: wykszt. średnie zawodowe, prawo jazdy kat B,budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych, 1 rok dośw.

Zakres obowiązków: budowa przyłączy doziemnych, napowietrznych, wewnątrzbudynkowych z kabli światłowodowych

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Hetmańska 42, 15-727 Białystok
Osoba do kontaktu:Radosław Omelańczuk
Numer telefonu:507022219

Zobacz również

Zatrzymano podejrzanego o podpalenie wiaty w Gdyni. Ogień uszkodził pobliskie auta

21-latek zerwał w Goleszowie flagi państwowe. Wcześniej okradł sklep

Polecamy

Ferma drobiu nie powstanie, bo plan jej nie przewiduje. Mieszkańcy triumfują

GP na żużlu. Zmarzlik: Było mega stresująco! Vaculik: Najlepsza jaką pamiętam!

O TYM SIĘ MÓWI

Na dnę moczanową, nadciśnienie i zgagę. Nie musisz czekać do wakacji, zrób ją teraz