Książka kucharska Lidl niedługo pojawi się w sklepach po raz ósmy! Każda z siedmiu odsłon budziła ogromne zainteresowanie klientów sklepów: czy tak będzie i tym razem? Ósma książka Lidla znów powstała we współpracy z osobami znanymi z poprzednich części: pojawi się m.in. Daria Ładocha i Karol Okrasa. Nowa książka Lidla zachwyci nas formą, a najlepsze jest to, że jest ona zupełnie darmowa – wystarczy po prostu robić zakupy w Lidlu! Ciekawi szczegółów? Sprawdźcie, jak będzie wyglądała nowa książka kucharska Lidl!

Książka kucharska Lidl – ósma część trafia do sklepów!

Ostatnia książka kucharska Lidl cieszyła się tak ogromną popularnością, że… w wielu sklepach egzemplarzy było mniej niż zainteresowanych! Czy to tematyka zdrowego odżywiania ożywiła takie zainteresowanie czy po prostu Polacy kochają książki Lidla i namiętnie je kolekcjonują? A może obie odpowiedzi są prawidłowe?
W najnowszej książce kucharskiej Lidl znów skupi się na zdrowym odżywianiu. Jej tytuł to „Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce”. Pojawia się w niej przepisy dobrze znanych osób, takich jak:

  • Daria Ładocha
  • Karol Okrasa
  • Paweł Małecki
  • Kinga Paruzel

Ale to nie wszystko! W tworzenie książki zaangażowały się także nie byle jakie instytucje:
Instytut Żywności i Żywienia
Polska Federacja Banków Żywności

Nowa książka kucharska Lidl składa się z dwóch części:

  • edukacyjnej, w której dowiemy się więcej o zasadach zdrowego żywienia, wartościach odżywczych zawartych w warzywach i owocach oraz sposobach na niemarnowanie żywności
  • kulinarnej, w której znajdziemy moc przepisów na warzywno-owocowe posiłki i przekąski

Nowa książka kucharska Lidl „Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce” - od kiedy i do kiedy w sklepach? Jak ją zdobyć?

Jeśli kolekcjonujesz książki kucharskie Lidl, przygotuj się na zakupy! Już w przyszłym tygodniu „Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce” trafi do sklepów. Jak zdobyć książkę Lidla? To proste, jak zwykle wystarczy robić zakupy.

  • Wydane 50 złotych – 1 naklejka
  • 6 naklejek – książka

Wystarczy zatem zrobić zakupy na łączną sumę 300 złotych, by zupełnie za darmo otrzymać nową książkę kucharską Lidla.

Druga kluczowa informacja, dla tych, którym marzy się nowa książka kucharska Lidla: do kiedy trwa promocja? Sieć założyła, że na zebranie naklejek i wymianę ich na książkę będzie czas do 8 grudnia. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpią się zapasy. Nakład nowej książki Lidla wyniesie 2 mln egzemplarzy.

Zimowa dieta: co powinno się w niej znaleźć?

Źródło: gs24.pl / x-news