Nieruchomość gruntowa o charakterze przemysłowym na sprzedaż. Łapy, ul. Południowa

Materiał informacyjny Orlen Paliwa

Forma rozporządzania nieruchomością: SPRZEDAŻ
CENA WYWOŁAWCZA: 720 000 zł netto
(słownie: siedemset dwadzieścia tysięcy złotych netto)
Szczegółowe warunki przetargu zostały zamieszczone na stronie:
www.orlenpaliwa.com.pl

Opis nieruchomości:

Nieruchomość stanowią geodezyjnie wyodrębnione działki: działka nr ewid. 276/6 o pow. 0,1011 ha oraz działka nr ewid. 276/12 o pow. 1,5095 ha, jednostka ewidencyjna Łapy, obręb 2 Łapy II.

Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,6106 ha. Właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa, Użytkownikiem Wieczystym ORLEN Paliwa sp. z o.o. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Białymstoku, IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste KW nr BI1B/00086983/8 i BI1B/00078181/7.

Teren nieruchomości bezpośrednio graniczy z terenami kolejowymi, terenami zabudowanymi o funkcji mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, terenami zabudowanymi o funkcji usługowo-handlowej, magazynowej i składowej oraz terenami niezabudowanymi. Odległość od centrum miasta wynosi ok. 3 km. Działka nr ewid. 276/6 stanowi drogę dojazdową wewnętrzną . Na działce nr 276/12 funkcjonowała Rozlewnia Gazu Płynnego ORLEN Gaz Sp z o.o. Obiekty technologiczne zostały zdemontowane w 2011r. Pozostały tylko niewielkie fragmenty budowli tj. ściana oporowa zbiorników gazu, fragment rurociągu technologicznego, estakada stalowa oraz kontener administracyjny. Ponadto na nieruchomości znajduje się tor bocznicowy o długości 98 m i drogi wewnętrzne z kostki betonowej. Teren nieruchomości jest ogrodzony i uzbrojony w instalację wod.-kan. i elektryczną.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Poglądowa lokalizacja nieruchomości:


ORLEN Paliwa Sp. z o.o. zastrzega niniejszym, że niektóre informacje zawarte w niniejszej prezentacji mogą być niepełne lub nieaktualne.
 
Przed przystąpieniem do przetargu oferent zobowiązany jest zapoznać się ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości, w tym w szczególności dokumentacją dotyczącą nieruchomości udostępnianą zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez sądy oraz organy administracji. Oferent ponosi całkowite ryzyko związane z niedopełnieniem niniejszego warunku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 672 603

 

Sanepid wlepia kary, sądy je umarzają

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie