MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku- rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 rozpoczęta (zdjęcia)

Jerzy Doroszkiewicz
Jerzy Doroszkiewicz
Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2020/2021
Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2020/2021 Archiwum
Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2020/2021

Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest jedyną w naszym regionie dziewięcioletnią szkołą artystyczną, która przygotowuje uczniów do uzyskania dyplomu zawodowego tancerza. Program nauczania jest przygotowany zgodnie z wymogami obowiązującymi szkoły artystyczne, a organem nadzorującym działalność edukacyjną NSST jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Nauka w szkole daje możliwość najbardziej utalentowanym dzieciom i młodzieży na spełnienie swoich marzeń o zawodowej karierze tanecznej i rozwijanie własnych umiejętności na najwyższym poziomie - przekonuje Anastazja Popławska z NSST. - Zajęcia odbywają się popołudniami oraz w soboty i nie kolidują z tokiem nauczania w szkole podstawowej. Nasi pedagodzy to wykształceni artyści z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Szkoła stawia sobie za cel kształcenie świadomych twórców, wirtuozów- tancerzy, wszechstronnie przygotowanych na spotkanie z zawodowym teatrem tańca, baletem, tańcem współczesnym i innymi formami tańca. Poza zajęciami lekcyjnymi, nasi uczniowie biorą udział w licznych projektach artystycznych, np. w spektaklu baletowym „Brakujące ogniwo”, wystawianym wielokrotnie na deskach Filharmonii Białostockiej.

Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca przedstawiła spektakl baletowy "Brakujące ogniwo"

Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca pokazała Brakujące ogniwo. Bal...

W maju 2020 rozpoczęła się rekrutacja kandydatów na nowy rok szkolny 2020/2021. Dokumenty rekrutacyjne oraz opis procedury znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce "Rekrutacja".

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną w kraju, dokumentów rekrutacyjnych nie trzeba składać osobiście, można wysłać je (skany) pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Egzamin wstępny (sprawdzian predyspozycji) odbędzie się w dn. 20 czerwca 2020 r. Zgłoszenia kandydatów do dn. 17 czerwca 2020 r.

Wirtualny Dzień Otwarty NSST, który odbędzie się 28 maja 2020 r. o godz. 18.00 (informacje o wydarzeniu znajdą się na FB szkoły).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny