Napoli - Real 1:3. Wszystkie bramki YOUTUBE. Skrót meczu

gol
Napoli - Real 1:3 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczy wszystkie gole z meczu Napoli - Real East-News
Napoli - Real 1:3 Liga Mistrzów. Real Madryt wygrał rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z Napoli 3:1 (pierwszy mecz również 3:1 dla Realu) i awansował do ćwierćfinału rozgrywek.

Napoli - Real 1:3. BRAMKI YOUTUBE. Zobacz powtórki

Początek meczu na rozśpiewanym Stadio San Paolo zwiastował więcej emocji. Neapolitańczycy objęli bowiem prowadzenie po trafieniu Driesa Mertensa, który w 24. minucie otrzymał świetne podanie ze środka boiska od Słowaka Marka Hamsika. Po chwili reprezentant Belgii, mimo nieco ostrego kąta, umieścił futbolówkę w lewym rogu bramki Keylora Navasa.

Napoli - Real. Skrót, bramki youtube

Real próbował odpowiedzieć. Po strzale Cristiano Ronaldo, który wyprzedził obrońcę i wychodzącego z bramki Pepe Reinę, piłka odbiła się od słupka. W ramę bramki trafili także gospodarze. Ze środka pola karnego w dogodnej sytuacji lewy słupek bramki Navasa ustrzelił niezwykle aktywny i "nabuzowany" Mertens.

Napoli - Real. 1:3. Wynik meczy, bramki, gole

Mecz Real Napoli 3:1. Wszystkie bramki YOUTUBE (wideo)

Na początku drugiej połowy gola dającego Realowi remis strzelił Sergio Ramos. Reprezentant Hiszpanii wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i świetnym, precyzyjnym strzałem w długi róg doprowadził do wyrównania. Choć Real strzelił bardzo ważnego gola to sytuacja Napoli wciąż była całkiem niezła. Włosi mieli dużo czasu na zdobycie dwóch bramek i doprowadzenie do dogrywki.

Napoli vs Real Madrid 1:3 2017 - All Goals & Highlights RESUMEN & GOLES 2017 HD

Mecz Napoli - Real. Bramki youtube, gole, skrót

Niestety dla piłkarzy i tworzących fantastyczną atmosferę na trybunach kibiców Napoli znów dał o sobie znać Sergio Ramos. Hiszpan ponownie doszedł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. I ponownie trafił do siatki, tym razem jednak po rykoszecie od Mertensa. Ten gol podłamał gospodarzy. Maurizio Sarri dokonał trzech zmian wprowadzając na boisko m.in. Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Nie przyniosły one jednak oczekiwanego efektu.

Napoli - Real. Zobacz bramki, gole, mecz youtube

Trzeci gol Realu, którego strzelił Alvaro Morata, dobijając próbę Cristiano Ronaldo, całkowicie podłamał Napoli. W dwumeczu to Real był lepszym zespołem i to "Królewscy", obrońcy trofeum, zagrają w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Napoli 1-3 Real Madrid | 07 Mar 2017 | HD Highlights English