Kurier Poranny

Nalot na chiński bar. Na zapleczu znaleziono dwa psy. Jeden z nich był martwy. Zabezpieczono próbki mięsa z dachu baru

Aktywiści Animal Rescue Polska dokonali wstrząsającego odkrycia. Podczas jednej ze swoich interwencji znaleźli martwego psa. Chodzi o budkę gastronomiczną

Animal Rescue Polska/FB

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/10] Następne

Nalot na bar. Znaleziono martwego psa. Drugi był ledwo żywy

Aktywiści Animal Rescue Polska dokonali wstrząsającego odkrycia. Podczas jednej ze swoich interwencji znaleźli martwego psa. Chodzi o budkę gastronomiczną prowadzoną przez obywateli Chin.

"Na miejscu oczekiwała na nas Policja, Powiatowy Lekarz Weterynarii z Piaseczna oraz Sanepid. Za barem ujawniono zwłoki jednego psa. Obok niego w skandalicznych warunkach znajdował się żywy pies. Sunia została zabezpieczona przez naszych Inspektorów i przewieziona do do domu tymczasowego. Zwłoki drugiego psa tej samej rasy zostały zabrane przez nas na sekcję." - czytamy w oświadczeniu Animal Rescue Polska.

Aktualnie są oczekiwane wyniki od patomorfologa. Toczy się postępowanie dotyczące znęcania się nad zwierzętami przez obywateli z Chin. Do zdarzenia doszło w Wólce Kosowskiej. Sprawę nadzoruje prokuratura w Piasecznie.

Swoje postępowanie w tej sprawie prowadzi również Sanepid i Powiatowy Lekarz Weterynarii z Piaseczna. Zabezpieczone zostały między innymi próbki mięsa wiszące na dachu baru.

Zobacz również: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej. Najważniejsze informacje tygodnia:


KLIKNIJ i oglądaj wszystkie programy TELEWIZJI „GAZETY LUBUSKIEJ”

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Polecamy