Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 20
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ   w Dom Pomocy Społecznej w...

Najnowsze oferty pracy w Białymstoku. Zarobki od 4 tysięcy złotych brutto. Sprawdź, gdzie możesz aplikować [STAWKI]

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ w Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto: od 4 103 PLN

Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe, 3 lata doświadczenia, uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki

Zakres obowiązków: - sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcami,
- udzielanie pomocy przedlekarskiej w stanach zagrożenia życia mieszkańca oraz przy urazach, zranieniach, oparzeniach
- składanie sprawozdania o stanie zdrowia podopiecznych, ich zachowaniu,
- towarzyszenie mieszkańcom podczas konsultacji w poradniach specjalistycznych.
Praca na pełen lub pół etatu.

Forma aplikacji: bezpośrednio do pracodawcy
Baranowicka 203, 15-530 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

tel.85 743 35 75 w. 331