Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny dostępny na Podlasiu!

Materiał informacyjny EliteOptyk Malinowscy
Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny dostępny na Podlasiu! Zadbaj o wzrok z EliteOptyk Malinowscy

Badanie wzroku powinno być komfortowe, szybkie, a jednocześnie bardzo precyzyjne. W diagnostyce chorób oczu pomagają najnowocześniejsze urządzenia – Oculus Keratograph i EasyScan – dostępne w EliteOptyk Malinowscy. Zrób z nami krok po dobry wzrok!

Dzięki szerokiej wiedzy i nowoczesnym urządzeniom okulistycznym specjaliści z EliteOptyk Malinowscy są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Salon w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 22 został wyposażony w dwa nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko i dokładnie sprawdzić stan zdrowia oczu.

„EasyScan” to niezwykłe narzędzie pozwalające wykryć nawet wczesne zmiany chorobowe siatkówki. Jak działa? To proste! Zielony promień lasera jest jak radar - pokazuje nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki. Zaś promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym i naczyniówce. Badanie siatkówki (dna oka) za pomocą „EasyScan” trwa zaledwie kilka chwil. Co istotne, nie ma potrzeby rozszerzania źrenic, więc nie trzeba zakraplać oczu, tak jak w przypadku innych kamer robiących obrazy dna oka. To ogromny komfort dla pacjenta.

Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny dostępny na Podlasiu!

Salon zaopatrzył się również w najnowocześniejszy Keratograf - Oculus 5, który pozwala badać rogówkę oka. To narzędzie, które służy do wykrywania stożka rogówki oraz wszelkich nieregularności rogówki. Co za tym idzie, umożliwia dobór indywidualnych soczewek kontaktowych.

Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny dostępny na Podlasiu!


- Wymienione narzędzia pozwalają na wczesne rozpoznanie chorób oczu, zanim doprowadzą one do dużych problemów. Takie urządzenia można spotkać tylko w kilku miejscach na Podlasiu. Cieszę się, że jest dostępny w naszym salonie i wiem, że będzie dobrze służyć pacjentom – mówi dr Andrzej Malinowski z EliteOptyk Malinowscy. – Wybierając salon optyczny, warto pamiętać, jak ważne jest przeprowadzenie odpowiedniego badania, z użyciem dobrego sprzętu, obsługiwanego przez doświadczoną osobę. Zależy nam na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Śmiało inwestujemy w sprzęt najnowszej generacji i w swoją wiedzę. Dzięki temu od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie
– podkreśla.

Doktor osobiście przeprowadza badania z użyciem nowych narzędzi. Klienci doceniają jego wiedzę i doświadczenie. Dr Malinowski pracuje jako optometysta od 2008 roku – od ukończenia studiów z optometrii na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Jest również absolwentem Pennsylwania College of Optometry na Salus University. Uzyskał tytuły Bachelor of Science of Optometry i Master of Science in Clinical Optometry. W 2020 roku uzyskał stopień doktora nauk w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

EliteOptyk Malinowscy na badania z użyciem nowoczesnych urządzeń zaprasza do salonu przy ul. Sienkiewicza 22 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub przez stronę internetową. To miejsce docenią osoby potrzebujące indywidualnego podejścia, połączonego z wiedzą, wzmocnioną wieloletnim doświadczeniem. Priorytetem całego zespołu jest zadowolony klient.

EliteOptyk Malinowscy
Bielsk Podlaski, ul. Mickiewicza 58/12, tel. 85 7305565
Białystok, ul. Sienkiewicza 22, tel. 85 6752430
Białystok, CH Auchan ul. Hetmańska 16, tel. 85 8749409
Białystok, Alfa Centrum ul. Świętojańska 15, tel. 85 6772090

www.eliteoptyk.pl

Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny dostępny na Podlasiu!
Dodaj ogłoszenie