Najlepsze memy po meczu Argentyna - Francja. Finał MŚ 2022 w Katarze przyniósł wiele emocji. Tak komentowali go Internauci!

Adrian Kuźmiuk
Najlepsze memy meczu Argentyna - Francja finału mistrzostw świata 2022 w Katarze internet
Mecz Argentyna - Francja - najlepsze memy z finału mistrzostw świata 2022 w Katarze. To, co zaserwowały kibicom oba najlepsze zespoły na świecie w piłce nożnej, warte było obejrzenia. Festiwal bramek, również w dogrywce i rozstrzygające rzuty karne z pewnością na długo pozostaną w pamięci milionom fanów futbolu. Świetnie spisał się też polski sędzia Szymon Marciniak, który poprowadził to spotkanie. Zobaczcie najlepsze memy meczu Argentyna - Francja.

Najlepsze memy po meczu Argentyna - Francja. Finał mistrzostw świata 2022 w Katarze był ekscytujący!

Niedzielne spotkanie zakończyło mistrzostwa świata w Katarze. Po festiwalu bramek Argentyna pokonała Francję dopiero po rzutach karnych. Po dogrywce w potyczce był remis 3:3.

Zobacz: Memy po meczu Polska - Francja. Najlepszy mecz Polaków na mundialu, ale internauci nie szczędzą gorzkich słów

Argentyna zdominowała Francję

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu Francji była mizerna. Trójkolorowi zostali całkowicie zdominowali przez zespół z Ameryki i przypominali Polaków broniących bramki. Pierwszą bramkę z karnego zdobył Lionel Messi w 23 minucie. To jeszcze bardziej podbudowało Aegentyńczyków, którzy w 36 minucie strzelili drugiego gola z pięknie wypracowanej akcji. Bramkę po dobitce zdobył Angel Di Maria.

Francja przebudziła się pod koniec meczu

W drugiej połowie Francuzi jakby odżyli. Nie mając nic do stracenia coraz agresywniej atakowali argentyńską bramkę. W końcu w 80 minucie meczu Szymon Marciniak podyktował karnego, którego wykorzystał Kylian Mbappe. Ten sam zawodnik już minutę później popisał się pięknym strzałem z pierwszej piłki doprowadzając do remisu 2:2.

Emocje w dogrywce Argentyna - Francja

W dogrywce padły dwa gole padły. Pierwszy zdobył Lionel Messi, drugi Kylian Mbappe, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Rzuty karne Argentyna - Francja

Większe doświadczenie, a może szczęście pozwoliły Argentynie pokonać Francuzów w tym wyzwaniu. Pomylili się Kingsley Coman i Aurelien Tchouameni, przez których Trójkolorowi musieli zadowolić się z drugim miejscem na MŚ 2022. Dumni możemy być z sędziowania Szymona Marciniaka, który nie mylił się podczas całego spotkania. Na osłodę polskiej reprezentacji możemy też dodać, że na tym mundialu przegrała jedynie z mistrzami i wicemistrzami świata!

Argentyna - Francja 3:3 (2:2, 2:0) k. 4:2

• 1:0 - Lionel Messi (k.) 23'
  • 2:0 - Angel Di Maria 36'
  • 2:1 - Kylian Mbappe (k.) 80'
  • 2:2 - Kylian Mbappe 81'
  • 3:2 - Leo Messi 109'
  • 3:3 - Kylian Mbappe (k.) 118'