MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nadkomisarz Jacek Kumpiałowski. Nowy zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku

krk
Nadkomisarz Jacek  Kumpiałowski został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku do spraw prewencji.
Nadkomisarz Jacek Kumpiałowski został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku do spraw prewencji. KWP Białystok
Nadkomisarz Jacek Kumpiałowski został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku do spraw prewencji.

W piątek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się spotkanie kadry kierowniczej podlaskiego garnizonu Policji. Na nim powitano nowego zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku Pana nadkomisarza Jacka Kumpiałowskiego.

Nowego zastępcę nadzorującego pion służby prewencji przywitał gospodarz spotkania - Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan inspektor Daniel Kołnierowicz, który w obecności zgromadzonych gości pogratulował powołania na stanowisko i życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

Nowy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, nadkomisarz Jacek Kumpiałowski do służby w Policji wstąpił w 1993 r. Służbę rozpoczynał w Oddziale Prewencji KWP w Białymstoku, gdzie przez szereg lat przechodził kolejne szczeble zawodowej kariery. Zdobyte tam doświadczenie zawodowe zaowocowało mianowaniem go w 2011 r. na stanowisko Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. 4 lata później jako naczelnik stanął na czele Wydziału Sztab Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, którym to kierował do 6 marca 2016 r. Wówczas Komendant Główny Policji powierzył mu pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, a z dniem dzisiejszym powołał go na to stanowisko.

Nowy Zastępca KWP w Białymstoku ma 44 lata, jest żonaty i ma 21-letnią córkę, a jego hobby to motoryzacja.

Zobacz także:

Inspektor Daniel Kołnierowicz to nowy szef podlaskiej policji

Insp. Daniel Kołnierowicz nowym podlaskim komendantem wojewó...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny