Na tę informację mieszkańcy Białegostoku czekali od dawna.

Materiał informacyjny MERKURY SPÓŁKA AKCYJNA
Sklep PSS Wars przy ul. Warszawskiej 79 powraca w nowej odsłonie. To wspaniała informacja w szczególności dla miłośników zdrowego żywienia. Przy współpracy PSS Białystok oraz MERKURY S.A., w sklepie WARS powstała kolejna już strefa zdrowej żywności Takie Zdrowe.

Czym jest Takie Zdrowe? Jest to Projekt, który został stworzony w odpowiedzi na potrzeby zarówno sklepu jak i konsumentów, którzy poszukują kompleksowej oferty zdrowej żywności. Świadomość znaczenia zdrowego odżywiania jest coraz powszechniejsza. Coraz wnikliwiej czytamy etykiety i coraz częściej poszukujemy tych czystych i krótkich. Projekt Takie Zdrowe powstał po to, by zakupy były łatwiejsze. Znajdziemy tu zarówno produkty, z których przygotujemy smaczne posiłki, przekąski, napoje, pieczywo, płatki śniadaniowe i wiele, wiele innych „takich zdrowych” smakołyków. Wszystkie są łatwe do odnalezienia na półce, starannie wyselekcjonowane oraz przypisane do charakterystycznych grup: BIO, VEGE, BEZ GLUTEU czy też "BEZ CUKRU”. Całość zaprojektowana w taki sposób aby naturalne materiały, nowoczesne oświetlenie oraz czytelne oznaczenia przykuły uwagę klienta oraz pozwoliły mu zaoszczędzić czas i dokonać właściwego wyboru zakupowego.

Takie Zdrowe to nie tylko strefy zdrowej żywności w sklepach. Projekt ma za zadanie inspirować i tworzyć społeczność, która potrafi odróżnić odżywianie się od jedzenia. Z myślą o konsumentach szukających informacji o zdrowych produktach powstała również strona www.takiezdrowe.pl. Oprócz szczegółowych informacji na temat marek uczestniczących w projekcie, znaleźć na niej można bardzo przydatne rady i wskazówki. Coś dla siebie znajdą osoby dopiero rozważające zmianę stylu życia, a także ci już ją realizujący, aktywni fizycznie oraz wiodący siedzący tryb życia, mamy i dzieci… Porady dietetyków, przepisy na pyszne dania, a także jadłospisy na całe dni a nawet weekendy, będą użyteczne dla każdego odbiorcy. A wszystko po to, by maksymalnie ułatwić nam wszystkim dbanie o siebie i swoje zdrowie.

Nie czekaj ani chwili dłużej, zacznij przygodę ze zdrową żywnością i zadbaj o swoją odporność. PSS Wars i Takie Zdrowe zapraszają na zakupy!

Dodaj ogłoszenie