Motor Marcin Lenarciak

Materiał informacyjny - Motor Marcin Lenarciak
Motor Marcin Lenarciak to rodzinna firma oparta na fundamencie 30-letniej tradycji i miłości do motoryzacji. Przez niemal trzy dekady zawdzięcza swój rozwój nieustającej pasji i fachowości.

Cieszy się ogromnym zaufaniem białostoczan dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do wykonywanych napraw oraz wyjątkowej wiedzy na temat ogumienia do wszystkich rodzaju pojazdów mechanicznych.

Od ponad 10 lat jesteśmy jedynym autoryzowanym w północno-wschodniej Polsce punktem gwarancyjnym opon marki Continental, a od 2018 roku współpracę z marką rozszerzyliśmy również o partnerstwo w sieci serwisów BestDrive. Obecnie Motor udostępnia swoim Klientom 10 stanowisk do obsługi mechanicznej, stanowisko do obsługi samochodów ciężarowych oraz bezdotykową myjnię samochodową.

Największą popularnością w obecnym czasie cieszą się usługi związane min. z serwisem klimatyzacji czynnikiem R134A i nowym czynnikiem 1234YF, ustawienie zbieżności kół metodą Hunter 3D oraz prostowaniem i renowacją felg aluminiowych. Jako jeden z nielicznych serwisów w mieście zajmujemy się równaniem bieżnika w oponach osobowych. W najbliższym zaś czasie planujemy również otworzyć stanowisko do obsługi samochodów elektrycznych.

Do serwisu można umówić się telefonicznie pod numerem telefonu 857442005 lub przez kalendarz zamieszczony na stronie https://bestdrive.pl/warsztat/motor oraz nasz profil na FB.

Wideo

Dodaj ogłoszenie