Motocross: Patryk Kucharewicz najlepszy

(pt)
reprezentant klubu 4x4 Sokółka, prowadzi w klasyfikacji generalnej mistrzostw okręgu białostockiego.
Patryk Kucharewicz potwierdził swoją formę. W zawodach motocrossowych w Wasilkowie wygrał obydwa biegi uzyskując tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Pod koniec marca w Wasilkowie odbyły się pierwsze zawody motocrossowe w Polsce.

Tym samym rozpoczął się nowy sezon 2011. Na trasach nie mogło oczywiście zabraknąć sokólskiego zawodnika Patryka Kucharewicza, który od tego sezonu jest reprezentantem klubu 4x4 Sokółka.

Pierwsza runda mistrzostw okręgu białostockiego w motocrossie została rozegrana na torze Off Road Białystok. Jeszcze w ubiegłym sezonie Patryk był reprezentantem właśnie tego klubu.

Podczas wasilkowskich zawodów nasz zawodnik potwierdził swoje wysokie umiejętności i wygrał obydwa biegi, pokonując swoich regionalnych rywali. Tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej mistrzostw okręgu białostockiego. Kolejne zawody wkrótce.