MOSiR Bielsk Podlaski odniósł sukces w Hiszpanii

Krzysztof Grodzki [email protected] tel. 85 730 34 90
Zawodnicy MOSiR-u Bielsk Podlaski w trakcie ceremonii wręczania nagród bardzo cieszyli się ze zdobytego pucharu
Młodzi piłkarze z Bielska Podlaskiego wyjechali na międzynarodowy turniej do Hiszpanii. Przegrali tam tylko jeden mecz.

Drużyna bielskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w międzynarodowym turnieju piłki nożnej Copacatalunya w Hiszpanii zdobyła brązowe medale. W meczu o trzecie miejsce nasi młodzi piłkarze pokonali szwedzki Furulunds IK 2:1.

W iberyjskim turnieju bielscy zawodnicy ulegli tylko raz. Przegrali półfinał z angielskim Silsden Juniors (1:2). Drużyna ta okazała się późniejszym tryumfatorem całego turnieju w kategorii U-16.