MOKS Białystok. Wyjazdowa przegrana białostockich futsalistów

Adam Muśko
Adam Muśko
MOKS Białystok
MOKS Białystok Wojciech Wojtkielewicz
Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał 1:3 na wyjeździe z jednym z faworytów ekstraklasy Constractem Lubawa

Constract przed tą kolejką zajmował drugie miejsce w tabeli i był zdecydowanym faworytem. Białostoczanom skutecznie bronić się udawało do 15 minuty, kiedy to prowadzenie gospodarzom dał Sebastian Grubalski. Tuż przed przerwą Pedrinho precyzyjnym strzałem przy słupku dał drugą bramkę gospodarzom. Zaraz po przerwie białostocki zespół strzelił gola kontaktowego, ale kilkadziesiąt sekund po trafieniu Pawła Aleksandrowicza odpowiedział Jakub Raszkowski. Wynik 3:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka.

W sobotę MOKS podejmie Red Dragons Pniewy.

Constract Lubawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:1 (1:0)
Bramki:
1:0 - Sebastian Grubalski (15), 2:0 - Pedro Silva (20), 2:1 - Paweł Aleksandrowicz (23), 3:1 - Jakub Raszkowski (23).
MOKS: Jendruczek, Dobreńko - Kowalczyk, Citko, Kożuszkiewicz, Łabieniec, Skiepko, Aleksandrowicz, Jackiewicz, Prolejko.