Młoda Olimpia Zambrów wygrała Brylant Cup 2017 (zdjęcia)

(jan)
Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Brylant Cup 2017”
Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Brylant Cup 2017” Krzysztof Jankowski
Młodzi piłkarze Olimpii Zambrów zostali zwycięzcami rozgrywanego w Bielsku Podlaskim Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego „Brylant Cup 2017”. W finale pokonali 1:0 Gryfika Gródek. Brąz przypadł gospodarzom z Bielska Podlaskiego, którzy w meczu o trzecie miejsce wygrali 2:0 z Jagiellonią Białystok.

Królem strzelców turnieju został Damian Mielesza z Gródka, najlepszym bramkarzem Oliwier Leszczyński z Zambrowa, a najlepszym zawodnikiem Jakub Wyszkowski z Bielska Podlaskiego. W turnieju zorganizowanym przez Akademię Piłkarskich Talentów Brylant w Bielsku Podlaskim udział wzięli chłopcy z rocznika 2007 i młodsi. Zawody odbyły się pod patronatem Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomira Kopczewskiego, a puchary, medale i dyplomy wręczył uczestnikom Burmistrz Bielska Podlaskiego Jarosław Borowski.