Młoda Jaga zrewanżowała się Widzewowi za pogrom pierwszej drużyny (wideo)

Młodzi jagiellończycy wygrali piąty mecz w tym sezonie
Młodzi jagiellończycy wygrali piąty mecz w tym sezonie Fot. W. Oksztol
Młodzi zawodnicy Jagiellonii Białystok pokonali u siebie Widzew Łódź 2:1 i utrzymali miejsce w czołówce Młodej Ekstraklasy.

Gole dla podopiecznych Mariusza Rumaka padały w pierwszej połowie meczu. Najpierw rajd bocznego obrońcy Piotra Murawskiego wykończył w 16. minucie Kamil Zapolnik. Pięć minut przed przerwą na 2:0 podwyższył Michał Steć, który zamknął akcję Norberta Zawadzkiego.

Niestety, niedługo po wznowieniu drugiej części gry kontaktowego gola dla Widzewa strzelił Rafał Serwaciński, który pokonał Sebastiana Kosiorowskiego.

- Zwycięstwo cieszy i styl gry z pierwszej połowy także. Po przerwie było znacznie gorzej, szczególnie pod względem motorycznym. Na pewno czeka nas wciąż dużo pracy - ocenia Mariusz Rumak, trener młodej Jagi.

Jagiellonia - Widzew Łódź 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 - Zapolnik (15), 2:0 - Steć (40), 2:1 - Serwaciński (52).

Jagiellonia: Kosiorowski - Zawadzki, Józefiak, Soczyński, Murawski (66. Kowalewski), Jakimczuk, Sulkowski, Steć, Dołubizna, Arłukowicz, Zapolnik.